Discutii v.2.08

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser25783

Guest
baieti dar nimeni nu spune nimic despre formula pentru fort .... se schimba ceva ? se baga chestia cu capcane si comert la build de fort sau nu ¿? asa am vazut pe la vecinii straini ....aici nu se spune nimic .
 

DeletedUser21021

Guest
baieti dar nimeni nu spune nimic despre formula pentru fort .... se schimba ceva ? se baga chestia cu capcane si comert la build de fort sau nu ¿? asa am vazut pe la vecinii straini ....aici nu se spune nimic .

Nu se introduce in acest update.
 

DeletedUser22560

Guest
am si eu o intrebare ?

daca am lev 53 si se pune versiunea noua , raman la lev 53 sau mai cresc 1-2 lev?:confused:
 

DeletedUser200

Guest
Aveti idee cand o sa bage si acel cinema sau o intra implementat cu acest update?
 

DeletedUser2041

Guest
Incercati sa va abtineti de la raspunsuri la misto. Am deschis tema pentru a putea discuta pe marginea updatelui.

Aveti idee cand o sa bage si acel cinema sau o intra implementat cu acest update?

Cinema-ul nu se baga pe .ro.
 

DeletedUser2041

Guest
Nu-mi spune ca nu sunt reclame pentru RO ...

Daca ar exista vreun contract de reclama s-ar vedea in joc. Ori nu sunt, ori nu se cauta.
Acel cinema este un spatiu de reclama pus la dispozitie in joc, daca exista sau nu - decide Innogames.
 

DeletedUser24018

Guest
Iulian, se mai face update azi?
Sau reveniți mai târziu cu anunțul că nu știu mai ce bug a apărut etc. și a fost amânat tot?! ;)
 

DeletedUser19531

Guest
Actualizarea aceasta necesita putin mai mult timp, dar o sa vina si pe .ro.
 
Sus