Discutii v.2.08

  • Autor subiect DeletedUser2041
  • Data de început

DeletedUser21021

Guest
Probabil am intrat prea repede in joc si nu s'au incarcat toate. Acuma imi apar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19531

Guest
Avand in vedere ca s'au introdus noile iteme, cand vor aparea cuferele? Stiu ca nu este nimic oficial inca, insa unii poate cunosc ceva legat de acest subiect :whistle:

Au aparut deja, incearca o reincarcare a paginii daca nu le vezi.
 

DeletedUser19606

Guest
La 119 defapt. Ai uitat sa adaugi rădăcina pătrată din experiența de viață și punctele de duel ale adversarilor.

Off : Cand iei bacu mai vorbim ..

On : Geniala versiunea , o intrebare , la Condu un oficiu de comert , poate pica si cheia 3 ? am 8k noroc , si doar 300 pdm , se mai calculeaza cu pdm sau ?
 

DeletedUser16010

Guest
Daca nu ai gasit-o pana acum, poate pica (cel putin teoretic).
:sombrero:
 

DeletedUser2041

Guest
Fortul central( din sectorul de mijloc al hartii) de pe toate lumile de joc "Awesomia" este atacabil DAR NU POATE FI CUCERIT.
 

DeletedUser11216

Guest
Fortul central( din sectorul de mijloc al hartii) de pe toate lumile de joc "Awesomia" este atacabil DAR NU POATE FI CUCERIT.

[20:33] Henry: Ai auzit de bătălia ce va urma? Poate vrei să îi ajuți și să te alături bătăliei.


aceasta intotdeauna va apare pe chat iuliane ?
 

DeletedUser25191

Guest
Si eu caut cheia la condu un oficiu de comert am 8700 noroc si 466 pdm , sper sa o gasesc cat mai curand.
 

DeletedUser10117

Guest
la fortu acela va fi lupta la fel ca la celelalte sau va fi ceva diferit?


App de bonus,pe toate lumile ati bagat numai pe Georgia nu,dc?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Muncile noi o sa ramana doar in mijloc ? Sau pe viitor o sa fie pe toata harta ?
 

DeletedUser20463

Guest
Se mai aude ceva de limita pentru obligatiuni? Am ajuns sa am full si nu prea vreau sa le arunc asa in vant. Astept un raspuns.
 

DeletedUser24252

Guest
Un rahat de update!
Inainte de update la tranporta alcool cu 2 puncte energie in 15 secunde primeam +90 puncte xp
Dupa update cu 2 puncte energie in 30 de secunde primesc 72 puncte xp.
Concluzia?
Timp dublu de stat la pc pt xp mai putin.
Un update facut ca de obicei pt "impatimiti"
Motto-ul INNO dintotdeauna:
Stati mai mult pe tw, bagati mai multi bani in joc!
 
Sus