Dragi admini!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

SADonix007

Trapper
Dacă vorbești de mine, vorbește. Nu degeaba am fost ales la 2 ifbc-uri lider/coordonator, zic. Nu degeaba am avut cel mai activ oraș ani de zile și multe altele. E prima oară când îți văd nickname-ul, nu știu ce reiese din asta.. Și căpșună e același, îi poți scrie. Vezi că găsești și pe forum, uite, te și ajut:
https://forum.the-west.ro/index.php...l-de-bătălii-la-fort.49042/page-5#post-864533
 

-Mitish-

Greenhorn
bre va aud pe toti ca e o mizerie de joc si prostii da vad ca toti suferiti pe forum ca ultimi oamenii:)) vreau si eu armele gringo a defapt stai ca le am )) sa i le dau la sado sa nu mai planga??
 

0siris

Greenhorn
Ca la nebuni aici, fiecare intelege ce vrea :))) Cumetre ti-au murit laudatorii?
S-a obtinut un onorabil loc doi la ultimul ifbc, bravo, felicitari, dar asta numai si numai pentru ca au fost lupte si echipe separate: atac si aparare. Daca tot iti place sa aduci in discutie numai aspectele pozitive ma simt nevoit sa amintesc celorlalti cum tu si moby ati amenintat in doua momente ale jocului ca va retrageti si va luati si prietenii cu voi, din motive care mai de care mai puerile, ca doar voi sunteti niste somitati ale vestului si jucati doar cand vi se scoala.
Cat despre precedentele campionate nici n-ar trebui amintit, la ce circ a fost Coordonezi binisor, dar aici se opresc calitatile tale.
Pana si pe cei din orasul propriu i-ai dat afara atunci cand au avut tupeul sa se revolte si sa te contrazica, asa ca stai linistit si nu mai incerca sa fii mai catolic decat Papa.
Stai ca obsedatul si trimiti conturile la fort ca ai parolele la jumatate din oras si ai impresia ca ne furi ochii cand zici ca e cel mai activ. Apropo, marqkue21 cum se simte dupa operatia in urma careia a pierdut cateva nivele?
Nu voiam sa intervin in razboiul vostru virtual dar m-am vazut obligat s-o fac dupa ce ne-ai invitat la forturi, in conditiile in care numai azi ai dat 5 fakeuri.
#scarbadevoi
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus