Dreapta si stanga diavolului

  • Autor subiect DeletedUser15241
  • Data de început

DeletedUser15241

Guest
La aceasta misiune, partea cu seriful vedeta misiunii e asa grea de realizat? Am consumat cateva bare de energie la ataca postalionul 15 secunde intre ora 6 si 12 si nici ca pica, cred ca am vreo saptamana de cand tot consum toata energia si nu gasesc, tre sa lucrez o ora sau ce? De ce pica asa greu? Am mai vazut subiecte unde si altii au intampinat aceeasi problema si stiu ca nu e necesar nimic altceva dar nu pica. Nu am putut sa scriu in acele subiecte pentru ca sunt inchise altfel nu mai deschideam topic nou.
 

just4fun

The Boss
Presupun ca te referi la misiunea in care iti cere sa gasesti "seriful, vedeta misiunii" - pentru acea misiune trebuie sa echipezi anumite iteme.
In textul misiunii ai:
Diligența va ajunge puțin înainte de miezul zilei. Ai grijă să te deghizezi. O eșarfă neagră și un fes negru va face toată treaba. E timpul să jefuim niște diligențe!
 

laylalili

Gold digger
Mâna stângă a diavolului
La ora stabilită aștepti diligența. Pe măsură ce o vezi apropiindu-se, ieși din tufiș deghizat în bandit.

Fratele mai tânăr sare pe banchetă și îndreaptă arma către fratele său mai bătrân. Este așa de speriat încât nu poate reacșiona.Îi golești buzunarele fratelui mai bâtrân și găsești...o stea de șerif?


Mâna dreatpă:Ce doamne iartă-mă?De unde ai luat această stea?

Fratele său mai bătrân povestește despre planul său de a jefui misiunea.A furat steaua de la un șerif local.I-ai întrerupt planul cu acei cai nemarcați.

Misionari bogați?Foarte ciudat.De obicei aceștia fac servicii pentru comunitate.

Necesar:
  • -
    finished_shape.png
    Șeriful, vedeta misiunii 1/1

Cel putin la mine asa e textul misiunii si cred ca asa scrie si la cel care a deschis acest topic.Nici pe TWdb nu apare ca ar trebui sa echipezi ceva anume,doar intervalul orar in care trebuie finalizata misiunea.Eu am terminat misiunea mai demult.


Edit: https://wiki.the-west.fr/wiki/La_main_droite_et_la_main_gauche_du_diable
Succes.
 
Ultima editare:

DeletedUser15241

Guest
Eu cred ca a fost vreo modificare la misiune caci acum citind din nou am vazut partea aia cu deghizatu, poate inainte nu era necesar sa echipezi fes negru si esarfa si tocmai de aceea nu apare nici pe tw-db poate intr-un update a fost actualizata iar cum tw-db nu prea se mai actualizeaza a ramas cu versiunea veche, chiar si uitandu-ma prin topicuri am vazut ca unii spuneau ca nu e necesar ca au gasit fara sa aiba nimic echipat, altii ca da deci nu eram sigur, o sa incerc cu acele iteme sa vad.
 
Sus