Eşti superstiţios?

  • Autor subiect DeletedUser26512
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26628

Guest
Daca e fantoma Lisei Ann , trebuie sa o ocolesti de 69 de ori altfel te va Devora !!!! :eek:
 

DeletedUser26102

Guest
Stateam si ma gandeam sa formulez ceva aici.. dar brusc apare langa mine fantoma faimoasei RAMO(pentru cunoscatori) amenintandu-ma ca daca nu voi merge in jurul ei de 9 ori , ea nu va disparea si va apela la adminii ce o pupa sub fustita sa ma baneze.. Asa ca m-am resemnat,iar acum merg in jurul ei in timp ce o.. pam pam . Se pare ca nu mai vrea sa plece!!
 

DeletedUser26721

Guest
Daca le-as zice prietenilor ca am vazut o fantoma si am alergat in jurul ei sa dispara sigur ar crede ca m-am dat pe legale :)
 

DeletedUser26243

Guest
Ai parte de ghinion de Halloween , dacă:
Auzi în această noapte că STIULAU te urmăreşte pentru a te duela.
Te uiti peste umărul stâng si îl vezi pe STIULAU.
Îţi îmbraci setul de duel pe dos.
Plângi înainte de cină fiindcă ştii ce urmează.
Te dai jos din pat in timp ce te gândeşti la STIULAU
Ieşi din hotel.
Îl vezi pe STIULAU după colţ.

Legenda spune ca exista un fel de mancare ce te poate apara miraculos de STIULAU. Asa ca daca nu vrei sa fii vanat de STIULAU de halloween , va trebui sa mananci PIURE DE CARTOFI!! BOHOHOHO....
Asta a fost cel mai tare comment din tot ce s-a postat pana in acest moment.
 

DeletedUser25966

Guest
trebuie inconjurata de 9 ori
nu de 10 ,caci 10 e numarul varcolacilor si nici de 8 ori caci 8 e numarul vrajitoarelor
9 e numarul binelui ;)
 

DeletedUser22808

Guest
Krisstall (la telefon) catre sora ei blonda : - Dacă vezi o stafie, mergi în jurul ei de nouă ori, doar așa va dispărea.:cool:
Sora ei blonda : - Gata , dar nu a disparut :(:njub:
Krisstall : - Te-ai machiat , nu ?
Blonda : - Da , de ce intrebi ?
Krisstall : - Off , pana cand nu pleci din fata oglinzii fantoma nu va disparea !:njub::eek:
 

DeletedUser26212

Guest
Dacă vezi o stafie, mergi in jurul ei de noua ori. Daca n-a disparut, lasa-te de droguri !
 

DeletedUser21202

Guest
Noaptea de Halloween in salonul lui Henry.
Maria: Henry, cred ca salonul nostru este bantuit! Avem nevoie de ajutorul lui dave lupul!:eek:hehelol123:D
Fumand linistit dintr-o tigara vad pe cineva alergand spre mine.
Henry: dave lupul, avem nevoie de ajutorul tau. Salonul este bantuit! Fugi repede la saloon si daca vezi stafia, mergi în jurul ei de nouă ori, doar așa va dispărea.:cool:
 

DeletedUser21202

Guest
Se spune ca acum mult timp o familie a luat masa de halloween in tacere si au fost omorati de fantoma unui batran orb si fara un picior. De atunci, familia impreuna cu batranul bantuie pe toata lumea care mananca in tacere in noaptea de Halloween.:eek:
 

DeletedUser25966

Guest
de Halloween trebuie sa razi,sa zambesti si sa te distrezi ;) povestea spune ca in fiecare an moare cate o familie care mananca in tacere de Halloween in mod suspicior si bizar
 

DeletedUser26670

Guest
Daca in noaptea de Halloween as sta singur la masa si mi-as mananca prietenii cred ca as face-o in tacere, nu as vrea sa supar spiritele si fantomele si sa ma manance si ele pe mine.
 

DeletedUser26102

Guest
Se spune că în noaptea de Halloween, dacă stai la masă cu familia şi prietenii, nu trebuie să mănânci în tăcere.

Intr-adevar... Nu trebuie,dar un baiat nu a luat in seama aceasta superstitie si a refuzat sa comunice cu ceilalti ce erau la masa preferand sa ramana in tacere. Baiatul s-a ridicat de la masa si a plecat morocanos in camera sa cu dorinta de a se culca,insa... la ora 11:11 toate luminile din casa s-au stins ,iar STIULAU a aparut in camera acestuia omorandu-l la fel de brusc pe cum a aparut , lasandu-l intr-o balta de sange . Familia a venit speriata in camera baiatului sa vada daca este in regula dar acesta era pe moarte , jos pe podea,iar pe perete era scris intr-o limba veche urmatorul lucru : "Halloween sükutla masada oturmaq yoxdur",ce inseamna ca de halloween NU TREBUIE SA STAI LA MASA IN TACERE...

 

DeletedUser26718

Guest
Se spune că în noaptea de Halloween, dacă stai la masă cu familia şi prietenii, nu trebuie să mănânci în tăcere.
In Noaptea de Hallowen,poti sa manci in tacere dar trebuie sa bei cu putere ca sa nu ai ghinion tot anu'.
 

DeletedUser26212

Guest
"Se spune că în noaptea de Halloween, dacă stai la masă cu familia şi prietenii, nu trebuie să mănânci în tăcere."
In noapte de Halloween mi-am amintit acest lucru, asa ca am inveselit atmosfera cu litrii buni de vin alb + vodka. Nu stiu cum, dar peste cateva ore, toti de la masa s-au transformat in stafii :/
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus