esarfa verde

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am nevoie de esarfa verde pt misiune....la ce munca am sanse mai mari s-o gasesc?..stiu k le pot gasi la vanzare in magazinele unor orase dar am un oras in care sunt primar deci nu pot sa ies si sa merg intr-un oras sa o cumpar.:(
 

DeletedUser

Guest
esarfele, avand un pret de cumparare ridicat 2000~4000 $, sunt sanse mici sa poti gasi o esarfa verde la vreo munca.
1) Poti astepta sa vezi daca iti da Negustorul ( cel din ferestra inventarului ) si cumperi de la el.
2) Daca esti singurul primar din oras, iti recomand sa avansezi pe cineva din oras la gradul de primar si sa iesi din oras pentru cumparaturi.
3) Sau, daca nu poti avea incredere in nici un membru din oras sa il faci primar, atunci mergi la cumparaturi extern si platesti de 4 ori valoarea ei de cumparare.
Eu ti-am dat 3 variate, o alegi pe care vrei :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
esarfele, avand un pret de cumparare ridicat 2000~4000 $, sunt sanse mici sa poti gasi o esarfa verde la vreo munca.
Poti astepta sa vezi daca iti da Negustorul ( cel din ferestra inventarului )
Daca esti singurul primar din oras, iti recomand sa avansezi pe cineva din oras la gradul de primar si sa iesi din oras. Alta variata ( din cate stiu eu ) nu exista

si dak ies si intru inapoi o sami mai apara kt am marit si kt am donat ?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Le poti gasi la munci cu noroc mare, la care valoarea obiectelor gasite cuprinde valoarea de cumparare a esarfei respectiv 3400 $ . Munci gen transporta munitia (cu multe pdm) , jefuitor de morminte , jefuieste un tren , etc . cu destul de multe pdm
 

DeletedUser

Guest
Le poti gasi la munci cu noroc mare, la care valoarea obiectelor gasite cuprinde valoarea de cumparare a esarfei respectiv 3400 $ . Munci gen transporta munitia (cu multe pdm) , jefuitor de morminte , jefuieste un tren , etc . cu destul de multe pdm

insa gandestete ca este foarte,foarte greu sa iti pice o esarfa, in special esarfa verde. sunt o gramada de obiecte care iti pot pica.
 

DeletedUser

Guest
insa gandestete ca este foarte,foarte greu sa iti pice o esarfa, in special esarfa verde. sunt o gramada de obiecte care iti pot pica.

stiu valoreaza mult si cam greu o gasesti...dar nustiu ce sa fac..dak zici k o sami apara in continuare contributia la oras...poate o sa dau primaria unui prieten bun din viata reala k si el are cont:D
 

DeletedUser6410

Guest
Cel mai des esarfele pica la Cautare de comori , jefitor de morminte si ataca postalionul :)) dar de preferat este sa o comperi de la magazinul oraselor
 

DeletedUser

Guest
stiu valoreaza mult si cam greu o gasesti...dar nustiu ce sa fac..dak zici k o sami apara in continuare contributia la oras...poate o sa dau primaria unui prieten bun din viata reala k si el are cont:D

te asigur 500 % ca o sa iti apara contributia la extinderea orasului :P
 

DeletedUser

Guest
du-te in alt oras s-o cunperi ca o sa-ti apara contributia

P.S.Garantez 501%
 

DeletedUser

Guest
cel mai simplu ar fi sa rogi pe cineva ( un prieten) care nu joaca the west sa isi faca un cont...lai invata tu ce sa faca cu contul...lv clasa de carater etc...si lai pune primar si ai intra in alt oras si apoi tei introarce in orasul tau si prietenul tau poate sasi lasa contu pe apa zambetei...poate sa aiba si lv 1...cred ca e legal
 

DeletedUser

Guest
ink o intrebare...dak ies (pana merg in alt oras sa-mi iau) banii imi raman in banca in continuare fara alte taxe sau cv de genu nu?
 

DeletedUser

Guest
cel mai simplu ar fi sa rogi pe cineva ( un prieten) care nu joaca the west sa isi faca un cont...lai invata tu ce sa faca cu contul...lv clasa de carater etc...si lai pune primar si ai intra in alt oras si apoi tei introarce in orasul tau si prietenul tau poate sasi lasa contu pe apa zambetei...poate sa aiba si lv 1...cred ca e legal

prieten care sa joace am;)...ink unul fff bun il stiu de knd eram mic...de vreo 8 ani
 

DeletedUser

Guest
e bun...ial in orasul tau si punel primar si pleaca in alte orase l cumparaturi....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus