~~~EsTe CoReCt?~~~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Este corect ca un admin ocupa locul prim la sectinea cei mai buni?
mie nu mi se pare corect pentru ca eu (daca eram primu in top) trageam tare ca sa fiu bagat primul in clasamentul ala special,si nu mi-ar conveni ca un admin sa ocupe locul ala care defapt il vroiam eu.
Ce am zic acum este numa "daca"...

PS:



Intrebarea este urmatoare:
Poate sa se scoata din clasament adminul respectiv?
 

DeletedUser

Guest
Fiind administrator poate sa faca ce vrea!poate sa se puna acolo si poate sa isi puna toate indemanariile la max.
P.S.-Si eu m-am mirat cand l-am vazut acolo!
 

DeletedUser

Guest
Adminul poate face ce vrea... isi poate pune pe el ce vrea.... isi poate "tuna" caracterul cum doreste... daca vrea sa-l faca de level 99... poate... insa eu nu inteleg cu ce va deranjeaza pe voi... poate s-a pus ca sa arate ca a ajuns la 99... oricum... e destul de greu sa ajungi acolo.... la nivel 99... iar la "Hall of fame" vor fi mai multe pagini, asa ca nu disperati...

Edit:

zimi ceva ce nu stiu :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ATUNCI DE CE AI MAI POSTAT? Daca stiai raspunsurile dinainte?
 

DeletedUser

Guest
Este corect ca un admin ocupa locul prim la sectinea cei mai buni?
mie nu mi se pare corect pentru ca eu (daca eram primu in top) trageam tare ca sa fiu bagat primul in clasamentul ala special,si nu mi-ar conveni ca un admin sa ocupe locul ala care defapt il vroiam eu.
Ce am zic acum este numa "daca"...

PS:



Intrebarea este urmatoare:
Poate sa se scoata din clasament adminul respectiv?



Raspunde cineva la intrebare ? :mad::mad::mad:....doamne...

ma disperati fratilor..."Ce vrea baiatul asta de la noi?":eu vreau sa stiu daca adminul se poate scoate de la hall of fame ca mie nu imi convine daca din magie ajung la lv 99 acum sa fiu 2...pe nicio lume niciun admin nu e in topu ala...
Vad ca nu am cu cine sa vorbesc `!`
 

DeletedUser

Guest
logic ca va putea sa fie scos de acolo. fiind admin poate sa anuleze orice comanda.eu cred ca vroia sa incerce clasamentul de acolo sa vada ce schimbari apar.
 

DeletedUser

Guest
Nu va faceti griji, nu va fura nimeni locurile din clasament. :)
Topic closed, case solved.
 

DeletedUser

Guest
A fost doar o verificare a jocului sa vedem daca au aparut eventuale bug-uri dupa noul update.Totul a revenit la normal.Nu va mai agitati atat la fiecare mica ciudatenie ce apare in joc.Vreti sa inchidem jocul de fiecare data cand verificam ceva?Nu cred ca ar fi placut.
Lasati adminii sa-si faca treaba si voi veti beneficia de un joc cat mai placut si fara probleme.

Topic inchis pentru irelevanta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus