Esti nou ? Posteaza aici!

DeletedUser

Guest
PWG: Esti nou? Vrei sa te prezinti pentru a te cunoaste si ceilalti utilizatori? Aici este locul. Poti face un post mai jos in care sa-ti faci o scurta descriere, dar, nu uita sa-ti treci si numele, varsta si alte informatii pt. a ne putea cunoaste mai bine:).

P.S. Fara off-topic, spam etc.

Comunitatea The-West! :dastardly:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12289

Guest
Acesta este un fel de topic de intampinare pentru noi venitii pe forum si in joc. Scurta prezentare, experienta de joc, varsta, numele si celelalte sunt optionale.

Sunt KaZeeM, am experienta, 14 ani, Stefan si celelalte sunt optionale, pl0x.
 

DeletedUser

Guest
Razvan,14 ani,nu suport alcoolul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Trebuia sa numesti topicul 'Esti nou/noua? Posteaza aici', dar nah. :)

Hai ca ma prezint si eu, prenume : Adriana, 21 anisori, locuiesc in Focsani, experienta de joc? Am inceput sa joc cand s-a deschis lumea 2-a dar m-am lasat. Am reinceput acusi.
 

DeletedUser

Guest
In octombrie fac 2 ani din cand joc the west.....cand m-am apucat pe lumea 1 cel de pe primul loc avea level 34.....
Am 14 ani,experienta?.......destul de multa.....
 

DeletedUser

Guest
bun.... nume de joc tripolis ; nume real- prietenii imi spun geo ; varsta 42 de ani (care rade il iau la bataie :) )
experienta : hmmmm joc cam de multisor de pe la inceputul lumii 1 nu zic nici ca sunt un novice in ale jocului dar nici nu pot sa spun ca nu mai am nimic de invatat. daca va spune cineva ca este AS nu-l credeti, minte. intotdeauna va exista ceva ce nu stii sau ceva ce ai trecut cu vederea,pur si siplu ti-a scapat la un moment dat.
pentru ce joc? pur si simplu pentru destindere,amuzament.
voi pentru ce jucati? ce urmariti in acest joc?
 

DeletedUser

Guest
bun.... nume de joc tripolis ; nume real- prietenii imi spun geo ; varsta 42 de ani (care rade il iau la bataie :) )
experienta : hmmmm joc cam de multisor de pe la inceputul lumii 1 nu zic nici ca sunt un novice in ale jocului dar nici nu pot sa spun ca nu mai am nimic de invatat. daca va spune cineva ca este AS nu-l credeti, minte. intotdeauna va exista ceva ce nu stii sau ceva ce ai trecut cu vederea,pur si siplu ti-a scapat la un moment dat.
pentru ce joc? pur si simplu pentru destindere,amuzament.
voi pentru ce jucati? ce urmariti in acest joc?

tripolis , batranul lup de mare .....

nume in joc :ca pe forum, nume real: george , varsta 14 ani , experienta in joc : 1 an si ceva
 

DeletedUser

Guest
Bai .. eu nu sunt nou dar o prezentare nu ar strica. Ma numesc Gabriel, mai usor Gabi. Locuiesc in Bucuresti, am o varsta frumusica si una din placerile mele este acest joc. Joc The-West de aproximativ 3 ani de zile si de atunci am tot avansat pe acest joc:).

O zi buna, PWG. :dastardly:
 

DeletedUser

Guest
Ma numesc Alex,dar lumea imi zice Ricky,joc acest joc de aproape 3 ani si cred ca deacuma am destula experienta cat sa joc acest joc dupa reguli...
 

DeletedUser

Guest
Numele..hmm :hmf: Flavius..varsta :blink: 17 ani,o varsta frumoasa..bantui prin Arad:Ph34r:..si sunt mai tot timpu online pe acest joc:nesigur:.Joc de cand a inceput a 2 a lume,si inca mai joc,sperand sa descopar 'nedescoperitu'
 

DeletedUser

Guest
Salutare.
Ma numesc Cristian, am 28 de ani, momentan locuiesc in Italia(Bologna) de origine sunt din Iasi.. joc the west de cand s-a deschis lumea Arizona, prima lume a pepitarilor :whistle:
 

DeletedUser

Guest
Nume Adrian (dar prefer adi) , Varsta 16 ani , Sunt din Botosani , Joc the west de 2 ani si ceva. :up:
 

DeletedUser

Guest
Howdy guys.

Ma numsc Madalin Denis,locuiesc in Timisoara,de curand am facut 15 anisori...Am inceput sa joc de cand s-a lansat lumea 4,apoi m-am lasat si am reinceput sa joc cand a aparut Arizona...Si de atunci mai am cont doar pe lumea 4 si Buffalo...
 

DeletedUser

Guest
Buna, ma numesc Ioan. Am 15 ani. Am jucat si anul trecut the west, iar acum nu demult am hotarat sa ma inregistrez si pe forum.
 

DeletedUser2854

Guest
Numele e la profil , varsta la fel (14) , sunt afemeiat si am jucat tw la aparitia lumii 2 pana la cea a lumii 4 , mi s-a stricat PC-ul si am stat pe tusa 2 ani .
 

DeletedUser19230

Guest
Lumea mea imaginara:

Ma numesc -Spiridon- daca nu la-ti cunoscut e un mare smecher unu in legatura cu mafia de aici imi vine si prolecla smecher de smecher mafiot itelegeti voi,sunt un mare gagicar pe langa asta,nu luati in seama topicul 'Cucerire" ma jucam si eu.Am o varsta mare,destul de frumoasa si tot la fel de smechera..



Asa si in lumea reala:

Ma numesc Valentin am o varsta de 14 ani aproape si imi ocup timpul cu the-west.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ma numesc Andrei am 15 ani,dupa cum vedeti sub poza mea sunt din Cluj-Napoca,tot din poza mea puteti vedea ca sunt un mare fan Annoying Orange si joc TW de aparoape 1 an jumate
 

DeletedUser

Guest
sall!

Ma numesc Malin,am 12 anisori,implinesc 13 in 6 feruarie,sunt din Pascani si experienta mea este destul de mare....joc de 2 ani!
 

DeletedUser2504

Guest
Nume joc: asandro
Nume real: Costin
Localitate: Bucuresti
Varsta: 23
Lume: Lumea 1
Data de inceput: Noiembrie 2008
 

DeletedUser

Guest
Nume, evident:Razvan, am 11 anisori,joc de cand sa lansat lumea 2 dar mam lasat si am revenit cand sa lansat lumea 8.Posesorul chiar unei iubite
 
Sus