Eveniment de Paște - temă de discuții

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal

Salutare, sunt doua seturi diferite :)


1680081615541.png
1680081640798.png

Iar la typo imi asum greseala ca nu toate traducerile au diacritice. (Cele care au diacritice au fost traduse cu ajutorul unui tool de traducere iar unde nu sunt diacritice a trebuit sa le traduc manual sa sune si cat de cat bine). Multumesc pentru atentionare, o sa incerc pe viitor sa fiu mai precis cand sunt traduceri de facut.
 
Ultima editare:

clapudiu

Struggler
Membru personal
Ma refeream ca bulinele de sus sunt repetate si jos, sub alta structura. Am subliniat setul ala pentru ca avea "i" si "Paștt"
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Mi se pare foarte greu sa caut chestii prin meniul de pe wiki. Plus ca nu pot vedea bonusul cumulat de set si din iteme.
Imi place, totusi, ca pot vedea muncile noi si bonusurile ce le au. Ar fi fost frumos sa le pot grupa in ordine.
 

DeletedUser28095

Guest
Mi se pare foarte greu sa caut chestii prin meniul de pe wiki. Plus ca nu pot vedea bonusul cumulat de set si din iteme.
Imi place, totusi, ca pot vedea muncile noi si bonusurile ce le au. Ar fi fost frumos sa le pot grupa in ordine.
Cum?17E285EF-8B87-4FCD-83A0-F93C4327C46D.png
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Nu e intuitiv. Stau 5 minute sa caut meniul cu joburi sau seturi. Chestia asta nu o stiam :))
 
Sus