Evenimentul de Paște 2022

eu tot nu am inteles intrebuintarea la setul ala Perry Owens. Din ce am inteles de pe forumul BETA ca e un set hibrid, si duel si aventuri. Nu are sens...... Ori e pentru duel ori pentru aventuri?? Pentru a da duel cu Perry Owens, ai tintire, ai vigoare, ai aspect, dar nu ai ferire, tactica sau rezistenta/reflex. Nu se leaga....

Poate ne lamuresti tu, @just4fun ca @Al35ul zice ca e un set si de fort si de duel si nu prea se leaga. Ori lasati Perry Owens pentru aventuri ca are si Atac si Aparare ori schimbati si il faceti pentru duel. Puteti sa propuneti lucrul asta?
 

zoltes

Trapper
Can't wait for it!

P.S. Setul de duel pe vigoare trebuie macar un pic adjustat, sa fie cel putin la nivelul josephinei, un set decent de duel pe vigoare male variant.
 
Ultima editare:

adsum

Gunman
Perry Owens se vrea a fi mai degrabă set de aventuri decât de duel. Ori dacă țineți neapărat să duelați cu el, maxim puteți bate niște npc-uri :D
De asemenea nu cred că seturile curente vor mai suferi modificări.
 
Perry Owens se vrea a fi mai degrabă set de aventuri decât de duel. Ori dacă țineți neapărat să duelați cu el, maxim puteți bate niște npc-uri :D
De asemenea nu cred că seturile curente vor mai suferi modificări.

Nu imi pare rau ca mi-am facut JOSEPHINE +3 :njub: :njub: :njub:

Dar in viitor poate va ganditi si la duelisti si poate cei de la INNO baga un set pe vigoare mai POWERFUL fata de JOSEPHINE, asa frumos cu aspect, daca se poate pe r/r ar fi frumos, ca vanatorul de recompense, dar la stats ca JOSEPHINE.
 
Sus