Event Halloween 2013

  • Autor subiect DeletedUser8111
  • Data de început

DeletedUser8111

Guest
Am observat ca prieteni nostri din salon ( Seriful , Maria si Waupee) s-au transformat in zombi malefici. Intrebarea mea este urmatoarea are cineva idee care v-a fi premiul final?
 

DeletedUser25402

Guest
a reusit cineva sa lesine 10 banditi ? ca am 7 ore de cand ma chinui si nu reusesc ...
 

DeletedUser9036

Guest
da a reusit cineva sa ii lesine pe toti 10 banditi. in vreo 5 minute ca trebuie sa astepti sa se refaca lista. :shoot:
 

lord ion

West Marshal
a reusit cineva sa lesine 10 banditi ? ca am 7 ore de cand ma chinui si nu reusesc ...

daca vorbesti de aceasta misiune

52MXW.jpg


atunci trebuie doar sa CASTIGI duelurile, nu neaparat sa-i LESINI.
 

DeletedUser9036

Guest
intrebare intrebatoare - am ajuns la misiunea de Halloween in Poiana - mi se cer 25 de obiecte din jur... a aflat cineva ce fel de <<mostre>> vrea nenea savantul turbatilor din custi? sunt orice iteme gasite la munci in zona Poienii sau se cauta ceva anume ?
 

DeletedUser20819

Guest
intrebare intrebatoare - am ajuns la misiunea de Halloween in Poiana - mi se cer 25 de obiecte din jur... a aflat cineva ce fel de <<mostre>> vrea nenea savantul turbatilor din custi? sunt orice iteme gasite la munci in zona Poienii sau se cauta ceva anume ?


Nu conteaza de unde. Eu de ex am dat la macina cafea de pe langa de acolo si am facut misiunea in 3 ore date la munca asta...nu conteaza ce gasesti..haine arme sau produse.
 

DeletedUser

Guest
Sa inteleg ca aceasta misiune este facuta DOAR pentru duellisti? Nu vad cum un alt tip de caracter poate da 1500+ daune altfel (ma gandesc atunci cand te prinde misiunea asta si la lvl mare). Eu sunt la acea misiune in care trebuie sa lesini 10 banditi - absolut imposibil sa fac mai mult de 1100 damage. Si toti au peste 1400. :confused:
 

DeletedUser9036

Guest
la inceput toata distractia consta in dueluri si jocul mergea intr-o directie bazata mai ales pe calcule si pe inteligenta playerilor.

pana au aparut forturile si alte aiureli pentru cei care nu inteleg sistemul de duel prea bine. ca sa nu zic altceva.

faceti reskill pe duel- va terminati si misiunile si va si distrati de minune pe acest joc facut intentionat cu sistem PVP activ . nu o sa o dau in spam... dar daca vrei sa termini poti apela la un reskill. si poate te prinde duelul si ramai pe el .
 

DeletedUser

Guest
la inceput toata distractia consta in dueluri si jocul mergea intr-o directie bazata mai ales pe calcule si pe inteligenta playerilor.

pana au aparut forturile si alte aiureli pentru cei care nu inteleg sistemul de duel prea bine. ca sa nu zic altceva.

faceti reskill pe duel- va terminati si misiunile si va si distrati de minune pe acest joc facut intentionat cu sistem PVP activ . nu o sa o dau in spam... dar daca vrei sa termini poti apela la un reskill. si poate te prinde duelul si ramai pe el .

Tin sa iti aduc aminte ca aceasta misiune este una de care ar trebui sa beneficieze orice jucator. Altfel era o misiune specifica duelistilor.

Cat despre parerile tale despre "aiureli" le consider subiective.
 

Tiziana

Greenhorn
Găsește leacul (Coșmar în Vestul Sălbat...

- Bătuţi până la inconştienţă în dueluri cu bandiții: 0/10

Atacul surpriză (Chemarea spre aventură)

- Bătuţi până la inconştienţă în dueluri cu bandiții: 0/5


Am 24 de ore de cand tot ma chinui sa lesin macar un bandit si nu reusesc .Am ajuns sa am nivelul duelului 42 ,banditi au toti peste 2000 hp .Nu stiu cum o sa pot incheia misiunile .:sad:
 

DeletedUser11151

Guest
Buna dimineata.
Eu am o problema si mai grava. La inceputul misiunii trebuie sa-l bati pe sheriff, pe indian si pe Maria. Mie in salon nu-mi apare Maria. Singurele persoane din salon sunt barmanul si indianul. Are cineva idee de ce nu sunt si ceilalti in salon?
Aceasta problema o am doar pe lumea El Dorado.
 

DeletedUser9036

Guest
#copilul minune- trebuie sa faci misiunile de inceput de la penultimul update ca sa iti apara iar meseriasii in salon.

cat despre ceilalti - noi ca duelisti credeti ca nu facem reskill pentru multe misiuni ca sa le putem finaliza? :roll: a venit randul vostru papuselelor :ras:. bagati reskill si bateti banditii sau uitati-va la noi cum o facem . mor de ras gandindu-ma la tankurile de hp sau la cei pe comert/ conducere/ motrica/ construire chinuindu-se sa doboare NPC

hai - reskill pe duel. acum cred ca va fi plin forumul la sectiunea- dati-mi si mie un build de duel pentru NPC... :P
 

DeletedUser25311

Guest
#copilul minune- trebuie sa faci misiunile de inceput de la penultimul update ca sa iti apara iar meseriasii in salon.

cat despre ceilalti - noi ca duelisti credeti ca nu facem reskill pentru multe misiuni ca sa le putem finaliza? :roll: a venit randul vostru papuselelor :ras:. bagati reskill si bateti banditii sau uitati-va la noi cum o facem . mor de ras gandindu-ma la tankurile de hp sau la cei pe comert/ conducere/ motrica/ construire chinuindu-se sa doboare NPC

hai - reskill pe duel. acum cred ca va fi plin forumul la sectiunea- dati-mi si mie un build de duel pentru NPC... :P

recunoaste ca nimeni n o sa faca un reskill pentru un set care... nu are nimic special :nu:
 

DeletedUser25596

Guest
O porcărie această parte cu duelurile cu bandiţi. Încă odată faceţi discriminări.
Eu unul sunt FULL comerţ şi abia reuşesc să fac un duel ca apoi să rămân cu 5-10hp. Să nu mai vorbesc că am câteva iteme pvp mai bune, DAR cei care nu au nimic? Cum se presupune că ei vor face setul de misiuni? Încă odată NU GÂNDIŢI CÂND FACEŢI MISIUNILE ASTEA DE TOT RAHATUL. Bine că ştiţi pune noi seturi cu pepite..
 

laylalili

Gold digger
Sa nu mai deschid alt topic: la ce munca cade "jumatatea de rosie mancata" din seria de misiuni Chemarea Strabunilor.
 

DeletedUser19531

Guest
*Am inteles ca o sa scada cerintele pentru numarul de npc-uri pe care trebuie sa-i lesini.

**laylalili te rog sa citesti textul misiuni, acolo o sa gasesti raspunsul pe care il doresti.
 
Sus