Experienta Fort

  • Autor subiect Bloody Alcohol
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Buna,propunerea me este urmatoare:

Propun sa se ia mai multa experienta la un fort,1500 e banal pentru unu de level mare,nu este corect ca unu cu 6k daune sa ia 1500xp si unu cu 20k daune sa ia tot atat

Avantaje:Sunt multe...
Dezavantaje:Nu gasesc ce ar putea fi rau in idee asta
 

DeletedUser

Guest
ProNtra
Daca imi scri acantajele dau Pro
Ideea e buna dar vreau sa vad avantajele
 

DeletedUser

Guest
Buna,propunerea me este urmatoare:

Propun sa se ia mai multa experienta la un fort,1500 e banal pentru unu de level mare,nu este corect ca unu cu 6k daune sa ia 1500xp si unu cu 20k daune sa ia tot atat

Avantaje:Sunt multe...
Dezavantaje:Nu gasesc ce ar putea fi rau in idee asta

incearca un model de psotare putin mai bun

dar sincer de la mn ai un PRO

1500 e max...pai iau atat daca fac 5k daune....pai la o lupta am avut aproximativ de 5 k daune,5 lesinati,30 ferite si am laut doar 1500exp...cufar nu geanta nu....macar daca luam exp mai mult

iteme nu se mai gasesc la fort(cu aura)

mai bn ma fac duelist ...fac intr-o zi 3k exp....mult mai avantajos....mai fac si bani
 

DeletedUser

Guest
Pe mine mo lesinat din prima tura ca am stat in fata singur
0Xp si o geanta de doctor i cufar de lemn :))
 

DeletedUser

Guest
contra. un dezavantaj ar fi ca s-ar primi prea usor experienta. mi se pare bine cum e acum, maxim 1500.
 

DeletedUser13088

Guest
Pe mine mo lesinat din prima tura ca am stat in fata singur
0Xp si o geanta de doctor i cufar de lemn :))
=)) si ce legatura are asta cu tema? poate doar umpic dar nha ...
PRO
S-a zis mai sus dc dar pune si tu un model de la cat iei mai mult?, si cat va fi max? chestii dar tot e buna ideea avansezi mai repede lvl
 

DeletedUser12402

Guest
ProNtra
Daca imi scri acantajele dau Pro
Ideea e buna dar vreau sa vad avantajele

Dar cand faceai tu niste idei care nu aveau nici o noima si scriai "Dezavantaje:Gasiti voi",acuma vi cu cersitul?Nu poti intui avantajele?Este greu la creieras?Saracatul de tine...

iteme nu se mai gasesc la fort(cu aura)
Dar le gasesti in cufere...

mai bn ma fac duelist ...fac intr-o zi 3k exp....mult mai avantajos....mai fac si bani
Cine te pune sa nu alegi duelist?

contra. un dezavantaj ar fi ca s-ar primi prea usor experienta. mi se pare bine cum e acum, maxim 1500.
Uite aici motivul pentru care 1500 experienta este maximul...
Deja faci 1500 experienta cam repede...Dau doar 6000 daune si am 1500...
Iti dai seama ca mai sunt si unii oameni care se mai duc pe zi la vreo 2-3 forturi...Asa fac si eu,ma duc la 2 forturi mari,iau la ambele cate 2000 experienta iar in final mi-a iesi cu 1000 experienta mai mult decat daca as fi mers in prezent...
Deja jocul mi se pare a fi chiar usor,decat la inceput cand nu existau forturi...Bla bla bla...Vei creste prea repede si care ar mai fi frumusetea jocului?Oricum,primesti cufere/bani,nu-ti ajung?Inainte nu primeai nici un ban,si rar iti picau niste obiecte la batalii.CONTRA!
 

DeletedUser13008

Guest
Contra nu iti ajunge 1500 exp.. s-ar creste prea repede .E bine asa cum este .
 

DeletedUser

Guest
Big Contra,fi serios:blink:,la 12-15 k daune cum se obisnuieste in ultimu timp sa se faca / batalie,cat xp ar trebuii?vrei sa faci,sunt unii playeri care merg la 2 poate chiar 3 forturi,unde fac daune peste 10k+,cat xp ar face acei playeri?5-6k xp din 2 forturi?lol..

:ras:
 

DeletedUser

Guest
Voi ziceti ca e usor sa luati 1500xp ... DE LA LVL 80+ .

Dar la aia de lvl 40-50 nu va ganditi ? Credeti ca la luptele de fort vin doar jucatori de lvl 80+ ?

Daca as lua eu 1500 xp as sarbatori .

CONTRA , e bine asa cum e .
 

DeletedUser17275

Guest
PRO Cu cat mai multa experienta, cu atat mai bine pentru noi
 

DeletedUser

Guest
Voi ziceti ca e usor sa luati 1500xp ... DE LA LVL 80+ .

Dar la aia de lvl 40-50 nu va ganditi ? Credeti ca la luptele de fort vin doar jucatori de lvl 80+ ?

Daca as lua eu 1500 xp as sarbatori .

CONTRA , e bine asa cum e .


Un sfat,imnpusca te

Daca iei tu 1500 xp?Crezi ca eu cand fac ideei ma gandesc la oameni ca tine? Cred ca nici nu stii ce este fortul,apoi sa iei 1500 xp


*avadatie iti convine sa dai 15k daune si sa iei 1,5 k xp si unu cu 6k sa ieie la fel? Gandeste te logic inainte sa raspunzi,la fel si cristyyy
 

DeletedUser

Guest
Un sfat,imnpusca te

Daca iei tu 1500 xp?Crezi ca eu cand fac ideei ma gandesc la oameni ca tine? Cred ca nici nu stii ce este fortul,apoi sa iei 1500 xp


*avadatie iti convine sa dai 15k daune si sa iei 1,5 k xp si unu cu 6k sa ieie la fel? Gandeste te logic inainte sa raspunzi,la fel si cristyyy

ba da,m-am gandit destul de mult..e inutila ideea asta :Ph34r:

ai propus ceva,dar la o limita la xp-ul asta te-ai gandit?
 

DeletedUser13008

Guest
Un sfat,imnpusca te

Daca iei tu 1500 xp?Crezi ca eu cand fac ideei ma gandesc la oameni ca tine? Cred ca nici nu stii ce este fortul,apoi sa iei 1500 xp


*avadatie iti convine sa dai 15k daune si sa iei 1,5 k xp si unu cu 6k sa ieie la fel? Gandeste te logic inainte sa raspunzi,la fel si cristyyy

un sfat numai manca literele si numai adauga aiurea .

nu iti ajunge 1500 maximu? macar daca ai lua atat
 

DeletedUser21007

Guest
raspundeti va rog si la tema mea cu numele jafuri si cu poza de la titlu cu banditul
 

DeletedUser

Guest
Un sfat,imnpusca te

Daca iei tu 1500 xp?Crezi ca eu cand fac ideei ma gandesc la oameni ca tine? Cred ca nici nu stii ce este fortul,apoi sa iei 1500 xp


*avadatie iti convine sa dai 15k daune si sa iei 1,5 k xp si unu cu 6k sa ieie la fel? Gandeste te logic inainte sa raspunzi,la fel si cristyyy

esti nervos cumva ? calmeaza-te frate . stai linistit ca stiu ce e aia un fort , poate chiar mai bine ca tine . E BINE ASA CUM E .

PS : Cum ai zis tu : nu te gandesti la cei ca mine (adica mici la lvl) . Cum am mai spus , fortul nu e doar pt playeri de lvl 80+ . DECI CONTRA RAMANE
 

DeletedUser13011

Guest
ContraDeja in joc se avanseaza prea repede....care ar fi farmecul daca te-ai duce la 2 forturi si ai lua 6k xp.:nu:
 
Sus