FaceBook Name

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nume sugestie: Facebook name
Descriere: Propun ca la sectiunea ,, edit your details'' sa fie o optiune numita Facebook name. De ce? Deoarece majoritatea userilor de pe forum au profil pe facebook si nu ar strica acest lucru. Acum sunt implementate urmatoarele:
ICQ Number; AIM Screen Name;MSN messenger handle; Yahoo!messenger handle; Skype Name.

Avantaje: Ajuta userii in a mai discuta si in alt loc inafara de forum
Dezavantaje: Nu vad.

PRO:
CONTRA:
PRONTRA:
 

DeletedUser

Guest
Foarte tare ideea...Contra

4. Nu se vor accepta posturi de genul: "e buna sugestia" "nu e buna sugestia" ..etc. Daca aveti o parere despre sugestia in cauza trebuie sa va prezentati argumentele.

Tot contra :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6410

Guest
Contra deoarece facebook-ul il poti trece la Home Page :)
 

DeletedUser

Guest
a dat face-buceala in toti :)).....daca era cu adevarat important era deja existent
 

DeletedUser2854

Guest
Contra
Mie mi se pare aceste site-uri niste porcarii cu multe jocuri si nu cred ca isi au locul pe acest forum
 

DeletedUser13041

Guest
Contra nu mi se pare ceva necesar sau ceva sa imbunatateasca jocul sau forumul
 

DeletedUser

Guest
Contra nu ajuta cu absolut nimica..nu imbunatateste jocul si nici forumul...nu i vad vreun rost:confused:
 

DeletedUser10049

Guest
contra, sunt de parere ca nu ar ajuta cu nimic si s-asa facebook-ul e peste tot.
 

DeletedUser

Guest
CONTRA deoarece nu văd importanța acestei idei propuse de tine...facebook e peste tot!
 

DeletedUser

Guest
sigur hai sa punem si write your youtube account, write how noob you are.. etc.
Contra ffs.. de ce? pentru ca este stupida idea
 

DeletedUser

Guest
Nu văd un avantaj. Sunt foarte multe căi de comunicare. Dacă ai dori să comunici cu o persoană, poți să îi ceri detaliile prin pm (mesagerie privată). Dacă le-am lua după asta, de ce nu ar fi și Twitter Name sau MySpace Name?

Deci, în concluzie sunt contra.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus