Feedback - Eventul Sfântului Patrick 2023

guvidu22

Gold digger
Pe lumile unde voi ziceti ca este populatie medie dar nu avem pe cine da dueluri (max 5-8jucatori) cum putem face misiunile? :blink:


Screenshot_4.jpg
 

virga110

Gold digger
Guvidu probabil se refera acolo la Georgia, pe Georgia nu ai ce sa mai schimbi ca degeaba, sa se dea drumul la migrari sa fie jocul frumos pentru toata lumea , si cine e pe duel si cine e pe fort.
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
La nivelul ala si pe Hawaii ai avea lista goala...
PS: Ma refer la nivelul 450 de duel, nu la cel normal.
 

guvidu22

Gold digger
am 264 nivel duel, nu mai zic de faptul ca si daca as vrea nu as putea face realizarea cu nivel duel de 450. asa e, pe Georgia poti sa schimbi ce vrei daca ar merge sa duelezi si fara oras tot n-ai avea pe cine da. daca e event sa fie egal pentru toata lumea.
 

lord ion

West Marshal
e nasoală treaba și cu duelurile, dar și cu aventurile...
stai o grămadă și aștepți, dar dai pe niște clone și pierzi... aventura se cere câștigată la misiune...
 

zoltes

Trapper
Eu sunt gata sa spamez oricand cuvantul ''migrare'' dar ma multumesc si cu ce este, timp doar de avut principalul...inca o gramada de lucruri poti face mai ales cu noul nivel maxim si munci noi, sanatosi sa fim.
 

guvidu22

Gold digger
e nasoală treaba și cu duelurile, dar și cu aventurile...
stai o grămadă și aștepți, dar dai pe niște clone și pierzi... aventura se cere câștigată...
deschidem si cutia pandorei...aici nici macar nu imi fac iluzii ...1 sa intru la o aventura, asteptare de ore...si daca 5 sec nu esti atent poate ai ratat una.....si 2 sa mai si castigi - ALELUIA
 

guvidu22

Gold digger
"nește" trifoi bonus pe lumile astea amarate unde nu avem pe cine duela, pe cine pune recompense, etc etc.. nu primim? ca alergam aiurea sa facem oricum un set expirat si tot nu putem... asa greu e sa bagati si voi o lupta la Awe cu niste bonusuri? a plecat cel care organiza, a picat tot zici ca e extra mega filozofie sa bagati o lupta la Awe....de primit bonusuri ca sunteti "sefi" cu seturi gringo si peleme.....e bine, da stati degeaba la organizare si pentru restu nu faceti nimic.
 

DeletedUser28095

Guest
"nește" trifoi bonus pe lumile astea amarate unde nu avem pe cine duela, pe cine pune recompense, etc etc.. nu primim? ca alergam aiurea sa facem oricum un set expirat si tot nu putem... asa greu e sa bagati si voi o lupta la Awe cu niste bonusuri? a plecat cel care organiza, a picat tot zici ca e extra mega filozofie sa bagati o lupta la Awe....de primit bonusuri ca sunteti "sefi" cu seturi gringo si peleme.....e bine, da stati degeaba la organizare si pentru restu nu faceti nimic.
Ar trebui să îți încerci norocul. Întradevăr, nu e mare filozofie să ataci un fort. De ce nu aplici pentru poziție? Aplicațiile sunt deschise. Pe lângă asta, o să primești și tu un cadou pentru contribuție la sfârșit de an.
Ce spui? Pun eu o vorbă pentru tine.

Criminus
 
"nește" trifoi bonus pe lumile astea amarate unde nu avem pe cine duela, pe cine pune recompense, etc etc.. nu primim? ca alergam aiurea sa facem oricum un set expirat si tot nu putem... asa greu e sa bagati si voi o lupta la Awe cu niste bonusuri? a plecat cel care organiza, a picat tot zici ca e extra mega filozofie sa bagati o lupta la Awe....de primit bonusuri ca sunteti "sefi" cu seturi gringo si peleme.....e bine, da stati degeaba la organizare si pentru restu nu faceti nimic.
Awesomia se organizează Duminica și înainte de eventuri mereu se oferea câte un bonus. Cât despre pus recompensă, poți pune pe oricine, mai greu este cu primitul ei, problema mare sunt duelurile pe lumi mai puțin populate, dar există și alte misiuni pentru a face trifoaie sau monede. Lupte de fort, aventuri, dormit, lvl la contruit, oup din munci, ko la munci, un anumit numar de obiecte găsite la munci, filme de urmărit. Cu alte cuvinte există o variantă și pentru cei de pe alte lumi, este mai greu de strâns, dar se strâng. Am observat că Elmer și-a cerut scuze pentru că nu a reușit să ne ofere lupta de duminică și cu siguranță o să se revanșeze.
 

guvidu22

Gold digger
Ar trebui să îți încerci norocul. Întradevăr, nu e mare filozofie să ataci un fort. De ce nu aplici pentru poziție? Aplicațiile sunt deschise. Pe lângă asta, o să primești și tu un cadou pentru contribuție la sfârșit de an.
Ce spui? Pun eu o vorbă pentru tine.

Criminus
Nu aplic pentru ca nu am timp suficient sa ma ocup de eventualele sarcini. nu cred ca va fi acceptat cineva care azi poate are timp 1 - 2 - 5 ore sa se ocupe de joc, urmatoarea zi zero ore...deobicei in weekend zero total, de fel daca aplic pentru ceva in general nu o voi face niciodata doar ca sa primesc benifeficii si sa nu ma ocup cum trebuie de sarcini, corect? multumesc oricum de sugestie si sustinere.
 

Gold Membres

Gold digger
Nu aplic pentru ca nu am timp suficient sa ma ocup de eventualele sarcini. nu cred ca va fi acceptat cineva care azi poate are timp 1 - 2 - 5 ore sa se ocupe de joc, urmatoarea zi zero ore...deobicei in weekend zero total, de fel daca aplic pentru ceva in general nu o voi face niciodata doar ca sa primesc benifeficii si sa nu ma ocup cum trebuie de sarcini, corect? multumesc oricum de sugestie si sustinere.
Ai dreptate de asta trebuie sa apreciem munca depusa altui om care își consuma din timp sa ajute un joc distrus doar ca să vadă unele laude sau înjurături de la comunitate.
 

guvidu22

Gold digger
Awesomia se organizează Duminica și înainte de eventuri mereu se oferea câte un bonus. Cât despre pus recompensă, poți pune pe oricine, mai greu este cu primitul ei, problema mare sunt duelurile pe lumi mai puțin populate, dar există și alte misiuni pentru a face trifoaie sau monede. Lupte de fort, aventuri, dormit, lvl la contruit, oup din munci, ko la munci, un anumit numar de obiecte găsite la munci, filme de urmărit. Cu alte cuvinte există o variantă și pentru cei de pe alte lumi, este mai greu de strâns, dar se strâng. Am observat că Elmer și-a cerut scuze pentru că nu a reușit să ne ofere lupta de duminică și cu siguranță o să se revanșeze.
cand o sa joci pe o lume unde ai 3 oameni pe care poti da duel...10oameni care vin la fort, etc, atunci o sa vezi realitatea, in teorie pe hartie e foarte usor de rezolvat.
 
cand o sa joci pe o lume unde ai 3 oameni pe care poti da duel...10oameni care vin la fort, etc, atunci o sa vezi realitatea, in teorie pe hartie e foarte usor de rezolvat.
joc pe o astfel de lume și tot reușesc să adun ușor ușor monede/trifoi, nu pentru toate itemele dar câteva tot se fac.
 
Sus