Fenomene Paranormale

DeletedUser

Guest
Aici puteti discuta despre fenomene paranormale...din emisiuni...videuri..imagini...etc...Poate fi vorba de "alliens",spirite

Incep eu :
Video 1
Video 2
Video 3
Video 4
Priviti si nu comentati :|



Va rog fara comentarii de genul :

"Topic inutil","Aberatii"...daca nu credeti nu comentati...stiu ca tu dementhor vei fi printre primii care vor zice topic inutil,aberatii,topic inchis,etc...te rog shhhh...
 

DeletedUser5153

Guest
Aici puteti discuta despre fenomene paranormale...din emisiuni...videuri..imagini...etc...Poate fi vorba de "alliens",spirite

Incep eu :
Video 1
Video 2
Video 3
Video 4
Priviti si nu comentati :|



Va rog fara comentarii de genul :

"Topic inutil","Aberatii"...daca nu credeti nu comentati...stiu ca tu dementhor vei fi printre primii care vor zice topic inutil,aberatii,topic inchis,etc...te rog shhhh...

IMI E FRICA SA MA UITE ACOLO :D:mad::rolleyes::(
 

DeletedUser

Guest
cum a fost si la moartea lui MJ...nu exista asa ceva :))
cu tehnica de astazi se poate inventa orice...s-ar putea face un video cu invazia martienilor :D
daca tu crezi ce vezi in clipurile astea treaba ta...macar nu ne imbata de cap si pe noi :)
 

DeletedUser

Guest
cum a fost si la moartea lui MJ...nu exista asa ceva :))
cu tehnica de astazi se poate inventa orice...s-ar putea face un video cu invazia martienilor :D
daca tu crezi ce vezi in clipurile astea treaba ta...macar nu ne imbata de cap si pe noi :)

ma poate la MJ prima data a fost fals, dar atunci knd a aparut fantoma lui la geam ceilalti nu au observat, si deci nu au trucat:D
 

DeletedUser

Guest
Dacă există extratereştri, vampiri, fantome etc lor le`ar conveni să nu ştii ...

gunman.jpg
 

DeletedUser5250

Guest
soooper:))...nu inteleg cum va puteti speria de asa ceva..este prea banal sa iti dai seama ca va urma...daca inainte e liniste iti dai seama ca urmeaza sa te "sperie" ceva..

Mi-am dat seama, deobicei nu mă sperii, m-am uitat la mii de filme horror, dar asta m-a speriat.
PS.Eu cred puţin în vampiri.
 

DeletedUser

Guest
Nu-mi vine sa cred prea culmea!....:))ati vazut sfarsitul la primul video pus de mine cu fata demon(cu pielea alba) in oglinda?
 

DeletedUser

Guest
Va rog sa nu mai postati prostii...chestii serioase va rog...

@amidacos : te-ai gandit ca e o aia?
 

DeletedUser

Guest
Aici puteti discuta despre fenomene paranormale...din emisiuni...videuri..imagini...etc...Poate fi vorba de "alliens",spirite

Incep eu :
Video 1
Video 2
Video 3
Video 4
Priviti si nu comentati :|



Va rog fara comentarii de genul :

"Topic inutil","Aberatii"...daca nu credeti nu comentati...stiu ca tu dementhor vei fi printre primii care vor zice topic inutil,aberatii,topic inchis,etc...te rog shhhh...

nu inteleg de unde ai tras concluzia asta..doar pentru ca sunt mai sceptic in privinta scrierilor din biblie??normal ca nu pot crede orice chestie orice filmulet eu am o varsta si o experienta fata de multid e aici asa ca abtine-te tu inainte sa faci comentarii la adresa mea..
 
Sus