Functia cauta.

  • Autor subiect DeletedUser23479
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23479

Guest
Ma gandeam ca atunci cand postam o intrebare noua sa apara un mesaj precum acesta:Inainte de a posta o intrebare folositi va rog functia Cauta.
Nu cred ca este necesar sa mai dezvolt,deoarece cred ca este destul de usor de inteles.
Avantaje:I-ar ajuta pe cei incepatori si ar mai stopa din intrebarile care au fost puse deja.
Dezavantaje:Nu cred ca sunt,acest lucru este implementat si pe forumul Triburile.
 

DeletedUser593

Guest
Ma gandeam ca atunci cand postam o intrebare noua sa apara un mesaj precum acesta:Inainte de a posta o intrebare folositi va rog functia Cauta.
Nu cred ca este necesar sa mai dezvolt,deoarece cred ca este destul de usor de inteles.
Avantaje:I-ar ajuta pe cei incepatori si ar mai stopa din intrebarile care au fost puse deja.
Dezavantaje:Nu cred ca sunt,acest lucru este implementat si pe forumul Triburile.
Cand iti faci cont esti rugat sa citesti regulamentul forumului, unde scrie clar ca trebuie sa cauti inainte sa postezi. Ce alte avertismente mai vrei tu?
 

DeletedUser23479

Guest
Cand iti faci cont esti rugat sa citesti regulamentul forumului, unde scrie clar ca trebuie sa cauti inainte sa postezi. Ce alte avertismente mai vrei tu?

Si chiar crezi ca cineva citeste regulamentul?Acel avertisment nu este nici greu de implementat si este si folositor pentru cei ce uita.
 

DeletedUser593

Guest
Si chiar crezi ca cineva citeste regulamentul?Acel avertisment nu este nici greu de implementat si este si folositor pentru cei ce uita.
Si chiar crezi ca o sa citeasca avertismentul tau amarat? :ras:
Daca nu le dai warn nu-si dau seama.
 

DeletedUser

Guest
mai util ar fi cand dai sa postezi o intrebare sa iti afiseze automat intrebarile de acelasi gen.
 

DeletedUser2041

Guest
Oriunde iti faci un cont, ai un regulament pe care il accepti( fie ca il citesti, fie ca nu).
Un avertisment in plus nu are rost, nu am vazut pe vreun forum asa ceva.

Cui ii este lene sa foloseasca functia "cauta" , ii va fi lene si cu un avertisment.

Propunere respinsa, subiect inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus