Gaming

  • Autor subiect RabbidGamer
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Am facut acest topic pentru discutii despre jocuri. Puteti posta ce jocuri va place, care le jucati, care le vreti, care credeti ca nu isi merita pretul si etc.

Postam poze, video-uri, review-uri si etc.




Cateva reguli:
-Respectati regulile forumului.
-Nu faceti off-topic.
-Va rog sa evitati discutile despre filme sau alt gen de entertainment, acest topic e doar pentru gaming.



Mai putem discuta despre nivele si misiuni din jocuri. Si puteti pune intrebari despre cum se trece un nivel/misiune si despre jocuri.
 

DeletedUser4243

Guest
Am facut acest topic pentru discutii despre jocuri. Puteti posta ce jocuri va place, care le jucati, care le vreti, care credeti ca nu isi merita pretul si etc.

Postam poze, video-uri, review-uri si etc.




Cateva reguli:
-Respectati regulile forumului.
-Nu faceti off-topic.
-Va rog sa evitati discutile despre filme sau alt gen de entertainment, acest topic e doar pentru gaming.



Mai putem discuta despre nivele si misiuni din jocuri. Si puteti pune intrebari despre cum se trece un nivel/misiune si despre jocuri.

parca mai era un topic dar ma rog.

LoL,mai bine ma uit pe youtube la walkthrough decat sa intreb sa imi explice cineva...
 

DeletedUser

Guest
Ok, deci, de Paste imi iau Brotherhood original sa ma joc multiplayer.:D
Momenan ma joc New Vegas, doar ca imi da crash la 30 minute. :(Brotherhood l-am terminat piratat, acum il iau pt multiplayer.
 

DeletedUser

Guest
CoD imi plac :D am terminat recent CoD 2 si acm imi descarc CoD 1 si 3.

imi puteti care ar fi cel mai fain inafara de Black Ops si Black Ops First Strike ?
 

DeletedUser

Guest
CoD imi plac :D am terminat recent CoD 2 si acm imi descarc CoD 1 si 3.

imi puteti care ar fi cel mai fain inafara de Black Ops si Black Ops First Strike ?

Nu stiu, eu am jucat doar cod 1, si mi-a placut. Am auzit insa ca foarte bune e si 4.
 

DeletedUser5250

Guest
Bune la pierdut timpul CoD-urile . Aceeași chestie an de an . Poveste scurtă și de 2 bani , multiplayer de milioane de jucători ( 80% camperi și tot felul de excreții ale gamingului modern ) .
 

DeletedUser

Guest
CoD imi plac :D am terminat recent CoD 2 si acm imi descarc CoD 1 si 3.

imi puteti care ar fi cel mai fain inafara de Black Ops si Black Ops First Strike ?

Incearca CoD Modern Warfare 1 si 2, mie mi sau parut dragute dar prea scurta povestea la amandoua :/
 

DeletedUser

Guest
Bune la pierdut timpul CoD-urile . Aceeași chestie an de an . Poveste scurtă și de 2 bani , multiplayer de milioane de jucători ( 80% camperi și tot felul de excreții ale gamingului modern ) .

Ai dreptate :/

Am auzit ca apare MW 3 anul asta.

Ce pacat ca Halo sa gatat :(, mi-a placut asa de mult dar am auzit ca bungie si infinity ward o sa lucreze impreuna sa creeze un joc suprem pentru multiplayer.
Ar face bine sa fie bun ca din cauza lui so gatat Halo plm.

Cine are Homefront? Eu mi l-am luat alalta ieri si l-am gata in aceeasi zi. E cam scurt Campainingul dar e foarte frumos si pe multiplayer online se poate juca cu maxim 32 player!! :O!!
 

DeletedUser

Guest
Depinde și de gusturi .
Pai da stiu :P
Am vrut si Crysis 2 dar era ziua lui sora mea si o zis maica-me ca numa unu imi ia deci mo pus sa aleg lol. Colegii mei tot ziceau sa imi iau Homefront ca cica e mai fain ca Black Ops lol si apoi lam luat.

Scuzatima daca am greseli de literatura, nu am mai facut romana din 2007 lol.
 

DeletedUser4243

Guest
Q 4 amidacos:
"a product that can be made without hands or machines" (CLUSTER 10)
 

DeletedUser16869

Guest
vreau sa imi cumpar God of War: Chains Of Olympus pentru PSP.


ce spuneti, se merita? :D
 

DeletedUser16869

Guest
Eu as opta mai mult pe Chains of Olympus, deoarece storylin-ul e mai bun decat la Ghost of Sparta...
 

DeletedUser

Guest
Pai da stiu :P
Am vrut si Crysis 2 dar era ziua lui sora mea si o zis maica-me ca numa unu imi ia deci mo pus sa aleg lol. Colegii mei tot ziceau sa imi iau Homefront ca cica e mai fain ca Black Ops lol si apoi lam luat.

Scuzatima daca am greseli de literatura, nu am mai facut romana din 2007 lol.

Greseli de literatura? =))))))))

OT: Command and Conquer: Red alert 3 - fun in multiplayer; cu atat mai bine daca va plac si RTS-urile

Risen - urmasul seriei Gothic. Gameplay superb, storyline si mai bun de atat.
 
Sus