Gazeta The West - Discuții

DeletedUser27887

Guest
Eu zic că tu prea te dai important cu telegramele tale trimise la toți și interviurile tale imaginare. Lasă-ne în pace că nu e Adsum țăcănit să pună la gazetă tocănițele tale inventate. În ultima lună ne-ai aburit numai cu predicții și aere de detectiv. Dă-ne scriptu ăla de pepite dacă vrei să ne ajuți. Ești culmea.
Încerci să pari un personaj interesant și misterios dar până acum ne-ai dat numai minciuni și poze editate. Dacă vrei să ajuți la gazetă scrie material pentru legende. Sau trimite glume, creații proprii și lasă interviurile pentru oamenii responsabili.
 
Ultima editare de un moderator:

Emeer

Gunman
1.Nu ma cred si nu ma impun important. 2. Telegramele erau pentru absolut toti jucatorii de pe tw, iar interviurile apareau pe un site dedicat fanilor. Cei ce au raspuns la telegrame au primit informatiile referitoare la tot. Cum in gazeta oficiala apar doar cei mai importanti de pe tw, am zis ca asa li se ofera ocazia si altora, dar tu nu ai intelege acest lucru...in fine, sa continuam, nu am chef de prea mult vorbit cu un caracter ca al tau. 3. Daca detineam acel script, nu-l impartaseam doar aratam ca exista si ceream orice verificare posibila. Daca l-as crea, probabil as face cand deja aproape ca unii termina tw ( termina = distruge ). 4. De parut nu vreau sa par nimic, candva am avut un renume si multi imi zambeau pe fata, iar pe ascuns mi se ofereau chesti de genul abuz. De editat print-uri sau orice altceva nu m-am ocupat, am folosit creierul si experienta random-ului. 5. Asa cum am spus si mai sus citeste, gandeste si comenteaza, eu interviurile nu le luam pt aceasta gazeta, cat despre creatii sau documentele si fisele cu personalitati, m-am razgandit, nu se merita sa impartasesc pasiunea si munca pt wild west/old west cu toti. Pastrez doar pentru fanii aia apropiati. Stiu ii mult de procesat la ce-am scris aici si ma astept in continuare de la tine la ca sa vezi, nimic altceva, doar numele temei( taclale ). Bafta si spor la joc !
 

adsum

Gunman
Gazeta a fost postată pe data de 25 pe locul pozei cu concursul. Extragerea a fost live pe twitch. Nu văd care ar fi problema.
 

DeletedUser593

Guest
Misto FAQ-ul cu Just, nasol ca n-ati facut si ceva interviu editia asta.
 

toxic

Trapper
As merge prea departe sa spun ca a fost "misto", majoritatea raspunsurilor au fost din sfera "nu stiu". Cu alte cuvinte, nu veti vedea update-uri majore prea curand, poate niciodata, avand in considerare ca este un singur developer pentru The-West full-time si inca vreo 2 part-time. Cu toate astea, cei de la Inno sunt foarte fericiti sa deschida lumi noi cand stiu ca intra baietii si arunca pepita, dar n-ar angaja si ei niste devs mai de Doamne-ajuta. Trist, dar asta e situatia.
 

Danny Tommy

Trapper
Pe scurt: recrutarea se face după ce aplicațiile sunt deschise iar momentan sunt destui în echipă. Ce rost ar avea să le deschidă? E la fel ca la angajare.
Vorbesti in necunostinta de cauza.. In toate tarile se poate aplica acolo si cand e nevoie de un nou membru, moderatorul isi alege de acolo. La noi nu a fost deschisa niciodata acea sectiune, pentru ca la noi stie Just mai bine pe cine sa aleaga :)
Si cum te vad ca mereu sari sa iei apararea, pare ca acesta este principalul criteriu de selectie.


Asta ar fi o alta gluma :)))
Monitorizeaza in mod continuu :))) Si 90% din servere sunt total moarte la capitolul PvP ... Ce monitorizati domnule Just?
https://prnt.sc/24x39xt
 

DeletedUser27887

Guest
Tu nu prea ai idee cum funcționează un sistem de tichete / mesaje așa-i? Și din 10.000 de mesaje ar trebui să piardă câteva zile bune să verifice manual fiecare mesaj în parte să găsească o persoană potrivită? Nu prea are sens. Ți se pare că ai avut nevoie de suport și nu ți s-a oferit un răspuns la timp? Sau vrei să ți se răspundă instant la mesaj? Că nu e chat la urma urmei. Nu iau apărarea doar că voi nu prea aveți treabă cu realitatea. Nu mai compara serverul INTERNAȚIONAL cu cel local că nu e același lucru. Nr de jucători e mic comparativ cu serverul internațional. Nu mai sunt vremurile când trebuia să fie un admin online constant pe joc. Și dacă tu vrei să fii admin ce crezi că poți schimba? Că nu prea ai ce. Dacă nu știi cazul cu fostul CM de pe internațional atunci te sfătuiesc să te documentezi.

Cât despre monitorizare se referea la Inno nu la el :)) Altă glumă e felul în care interpretați totul greșit.
 

adsum

Gunman
Ce cârcotași sunteți ..

Asta ar fi o alta gluma :)))
Monitorizeaza in mod continuu :))) Si 90% din servere sunt total moarte la capitolul PvP ... Ce monitorizati domnule Just?
https://prnt.sc/24x39xt

Monotorizarea se face de către cei de la innogames, nu de către just.
În ciuda recomandărilor sau dorințelor nostre, decizia migrării le aparține în totalitate.
Cu același tip de problemă se confruntă și alte servere, nu suntem noi mai cu moț.

Separat, mă voi interesa și despre aplicația respectivă.

As merge prea departe sa spun ca a fost "misto", majoritatea raspunsurilor au fost din sfera "nu stiu". Cu alte cuvinte, nu veti vedea update-uri majore prea curand, poate niciodata, avand in considerare ca este un singur developer pentru The-West full-time si inca vreo 2 part-time. Cu toate astea, cei de la Inno sunt foarte fericiti sa deschida lumi noi cand stiu ca intra baietii si arunca pepita, dar n-ar angaja si ei niste devs mai de Doamne-ajuta. Trist, dar asta e situatia.
Nu a fost "la mișto" ci a spus cât îi este permis să spună.
Nu vei afla detalii de la niciun alt cm. A mai fost unul vorbăreț și l-au trimis la plimbare :D
 
Sus