Gazeta The West - Discuții

EmyLegend

Gunman
Vezi atașament 3679

g4tjWYD.gif

Deocamdată nu, avem alte proiecte în derulare.
castigatorii pt pepite care sunt?
 

adsum

Gunman
1628785337249.png
Sau dă click pe link-ul de la imgur, din nu știu ce motiv nu merge afișată extragerea aici.
 

Emeer

Gunman
Greu cu treburile astea. Oricum, personal consider ca nu mai exista interes pentru concursuri...aceleasi intrebari in alta ordine, nimic nou, premii acceptabile, oarecum, dar in esenta pe majoritatea ii intereseaza premii precum un numar de pepite sau anumite iteme, Ce rost are sa lupti pentru oup, pe care le strangi oricum sau pentru avatar vechi, am vazut ca a aparunt un script care-ti arata doar tie avatarele vechi, deci dorinta de a avea un avatar vechi s-a dus si ea. Legat de gazeta, cunosc o metoda si o structura mult mai buna pentru ea si daca exista dorinta din partea conducerii, sa ma contacteze.
 

DeletedUser27887

Guest
Mereu e loc de mai bine .. eu as fi vrut sa fie pastrata pe wikipedia sa avem si o arhiva unde gasim numere vechi.
 

Mr.Piscot

Trapper
Greu cu treburile astea. Oricum, personal consider ca nu mai exista interes pentru concursuri...aceleasi intrebari in alta ordine, nimic nou, premii acceptabile, oarecum, dar in esenta pe majoritatea ii intereseaza premii precum un numar de pepite sau anumite iteme, Ce rost are sa lupti pentru oup, pe care le strangi oricum sau pentru avatar vechi, am vazut ca a aparunt un script care-ti arata doar tie avatarele vechi, deci dorinta de a avea un avatar vechi s-a dus si ea. Legat de gazeta, cunosc o metoda si o structura mult mai buna pentru ea si daca exista dorinta din partea conducerii, sa ma contacteze.
Care e scriptu pt avatar vechi ? Vreau si eu
 
ar fi misto sa iti pui tu poza la avatar. Cine poate sa adune osutadouazecidemiidepunctedeprietenie pentru acel avatar personalizat?
 
Sus