Gazeta The West - Discuții

ZenooRO

Cowboy
De unde știi unde caut eu? Și unde sunt cei care s-au oferit? hehelol123
A se oferi nu e egal cu a fi luat în calcul, dar când se vor epuiza numele de pe lista actuală îi voi lua în considerare și pe alții.



Nu. Ce îl recomandă?
Pai:
- locul 1 indiana
- joaca din 2011
- unul din cele mai mari inventare
- posibil cei mai multi bani de pe .ro
- viitor expert

sunt multe de zis despre livachee @cozmaliviu
 

Emeer

Gunman
Adsum stiu unde cauti....treaba-i simpla alegi doar jucatori vechi, insa ii stiu pe multi care au revenit pe joc si au alt nume, dar na, ii gazeta ta, faci ce vrei cu ea...
 

rares us

Trapper
Fara bisnitari cocliti ca ala de l-ai pomenit de pe indiana, adu jucatori care au facut istorie la forturi ... pro pt alegsz
 

...Trelawney...

Greenhorn
Voi va dati seama ca daca o sa ii fie luat interviu lui Aleg, dupa nu mai avem loc de el pe server.
PS: sa il intrebati in interviu care e clona preferata. Sa stiu mai muncesc pentru el sau imi dau demisia
 

vlad89c

Gold digger
Daca nu-i luati interviu la onu ... gazeta asta e degeaba =))). Singurul om care a luat toate forturile de pe o lume (ignoram faptul ca a ramas singur acolo). Primul la aventuri pe hawaii lesinand butoaie. Om de prima linie si multe altele...
#hawaii #buffalo #onu
 

X-viper

West Sheriff
Membru personal
Unii de aici nu stiu ce-i ala sarcasm...

On Topic: Propunerea lui vlad este de-a dreptul epatanta. Il prefer pe Onu la interviu in locul lui Alegsz. :up:
 

adsum

Gunman
N-am prieteni , sunt antisocial (așa m-au obligat să scriu)
Alegz a refuzat interviul, la fel ca mulți alții (o să găsiți în nr 3 al gazetei alte două nume). După cum am mai spus, avem o listă. Cine acceptă, bine. Cine nu, păcatul lor. Nu judecăm pe nimeni, însă pe Onu o să-l pun în folderul cu cealaltă propunere fantezistă, smiley777 :annoyed:
 
Sus