Gazeta The West - Discuții

adsum

Gunman
De asemenea puteți propune persoane pt interviuri și puteți ajuta cu diverse materiale (bancuri, glume, conversații amuzante cu jucători etc ) care pot fi incluse în numerele viitoare. Evident că va trebui să mi le trimiteți în privat ,nu să le postați aici.
 
Ultima editare:

DeletedUser27887

Guest
Nu doar ca ma asteptam sa raspunzi cu “felicitari te-ai inscris cu succes” sau “imi pare rau nu ai raspuns corect” :D
 

DeletedUser27887

Guest
Daca iau arma din setu legendar la ravasu ala e belea. Mie-mi convine.
 

adsum

Gunman
Nu uitați de concurs !!

1. In ce an a crescut nivelul maxim de la 120 la 150 ?

2. Ce efect are "potiunea misterioasa"?

3. La ce data a fost lansata prima lume speed (Maralinga) pe serverele .ro ?

4. Ce echipa a castigat IFBC 1 ( International Fort Battle Championship ) ?

5. In ce an indemanarea de fort numita "perseverenta" a fost inlocuita cu indemanarea numita "pune capcane" ?

6. Cum s-a putut obtine setul de arme "Foc si Gheata?

7. Cum se poate obtine realizarea "Kenny" ?

8. Cate puncte de prietenie trebuie sa aduni pentru a primi drept recompensa itemul "Elefant" ?

9. Cate runde are o lupta de fort ?

10. Dupa cate zile de inactivitate se dezactiveaza contul ?

Raspunsurile se vor trimite prin mesaj privat catre adsum pana pe data de 01.08.2021. Nu va puteti modifica raspunsul si nu aveti dreptul sa trimiteti de mai multe ori. Orice incercare de fraudare duce la anularea dreptului de participare.

Premii ( din cei care au dat raspunsul corect, alesi aleatoriu ) :

1 x ( 300 pepite + 1 Cufar premium + 1 Ravasul norocului )

2 x ( 200 pepite + 1 Ravasul norocului )

3 x ( 100 pepite + 1 Cufar cu sine de otel)

Bonus: Lunar o extragere pentru un avatar vechi
 

DeletedUser593

Guest
Dragut, dar fundalul ala e oribil, mai ales ca are gauri prin el :P. Mai bine lasi doar textul si o faci postare normala pe forum.
Daca se primesc sugestii de interviu, ar fi misto unul cu @Elmer Fudd, miss you, mosule! <3
 

adsum

Gunman
Îmi asum, sunt anti-talent la capitolul ăsta :D
Ne vom da mai mult silința la numărul următor și vom aduce îmbunătățiri, atât la aspect cât și la conținut. E de luat în calcul și elmer, dar momentan avem o listă.

cat e spaga pentru a fi trecut pe lista?

O sticlă de johnnie walker blue label
 
Ultima editare:
Sus