Gazeta The West - Discuții

adsum

Gunman
Răspunsuri nr 7:

1. c) 140000
2. c) 9000 puncte de veteran
3. b) Lesina de 25 ori la fort
4. a) 15
5. a) 3000
6. b) 300 pepite/oup
7. a) Aloe
8. c) Jefuieste un tren
9. c) Poseta scoica
10. a) Un singur set
 

adsum

Gunman
initial a fost la fiecare editie, apoi 1data pe luna, apoi la 2 editii ( care depasesc lejer luna)....in ritmul asta ajungem la 1 pe semestru :)

Încă de la început avatarul s-a oferit o dată la două numere, publicate pe parcursul unei luni.
Continuă cu fake news-urile - în ritmul ăsta o să ajungi cap de afiș în rubrica "Copiii spun lucruri trăsnite" :up:
 

bogdanell7

West Sheriff
Membru personal

Danny Tommy

Trapper
De ce naiba mai faci gazeta asta daca nu inviti jucatorii cu adevarat relevanti ? Unde este interviul cu Toby? Cu tovarasii tai poti vorbi si in privat, nu e neaparata nevoie sa ii aduci aici sa ii cunosteam si noi...
 

adsum

Gunman
De ce naiba mai faci gazeta asta daca nu inviti jucatorii cu adevarat relevanti ? Unde este interviul cu Toby? Cu tovarasii tai poti vorbi si in privat, nu e neaparata nevoie sa ii aduci aici sa ii cunosteam si noi...
Pe lângă faptul că n-ai de unde să știi cine se află pe listă, cine a acceptat și cine a refuzat interviul, îți poți propune preferații și fără să încerci să-i discreditezi pe ceilalți. Nu e o competiție de genul "cine apare primul", "cine e mai important / relevant". Rămâne de văzut când sau dacă vom avea interviu cu Toby.
 

DeletedUser27887

Guest
Vreau interviu cu MissWolf de pe Pennsylvania. Adsum vezi cum faci …
 

Emeer

Gunman
Pe lângă faptul că n-ai de unde să știi cine se află pe listă, cine a acceptat și cine a refuzat interviul, îți poți propune preferații și fără să încerci să-i discreditezi pe ceilalți. Nu e o competiție de genul "cine apare primul", "cine e mai important / relevant". Rămâne de văzut când sau dacă vom avea interviu cu Toby.
Ba este o competitie cu cine este mai important...se vede din ce a aparut ca-s jucatori destul de vechi care au jucat cat de cat constant...De ocupat, ocupa-te...imi place partea cu personalitati. Daca vreti detalii despre o personalitate sau ceva, ma anuntati, am destule personalitati din wild west, old west si new west documentate.
 

DeletedUser27887

Guest
Hai că l-au refuzat pe el ca admin și au acceptat să le iei tu interviu. Mai lasă-ne …
 

Emeer

Gunman
Hai că l-au refuzat pe el ca admin și au acceptat să le iei tu interviu. Mai lasă-ne …
cumetre eu zic ca inainte de a deschide gura de acum sa citesti, gandesti sau eventual sa rogi pe careva sa-ti explice, apoi sa comentezi. Este spre binele tau. Am inteles ca ai chef de cearta mereu, dar TW-ul este doar un joc si daca-ti versi frustrarile aici, nu te ajuta, mergi la un psiholog.
 
Sus