Gazeta The West - Discuții

SADonix007

Trapper
Tu nu te afisezi cu nickname-ul real aici si ai tupeu sa arunci in stanga si-n dreapta cu vorbe?
vlad89c are ani de joc cat nu ai tu in viata de zi cu zi, probabil. Si de mine si de Tobyjasper, am facut pe west cat nu au facut multi jucatori, ne-am format grupuri de jucatori puternici de la 0, nici nu stiu de ce ma chinui sa-ti explic tie, anonimule.
 

0siris

Greenhorn
Vai vai, dar cum de mi-am permis sa contrazic o asemenea somitate ca tine? Vorbe? Va cunosc toti istoricul. Probabil nu faci fata dialogului din cauza ca esti obisnuit sa vorbesti singur. Coboara nasul ala din tavan si nu mai suferi de grandomanie. Pe rhode island oare de ce lumea nu vrea sa joace cu tine si pleaca pe capete? Oare din cauza caracterului? N-ati facut decat sa stricati luptele pe mai multe lumi, asa ca nu mai incerca sa pari ceea ce nu esti doar de dragul unei aparitii in gazeta.
 

SADonix007

Trapper
Vai vai, dar cum de mi-am permis sa contrazic o asemenea somitate ca tine? Vorbe? Va cunosc toti istoricul. Probabil nu faci fata dialogului din cauza ca esti obisnuit sa vorbesti singur. Coboara nasul ala din tavan si nu mai suferi de grandomanie. Pe rhode island oare de ce lumea nu vrea sa joace cu tine si pleaca pe capete? Oare din cauza caracterului? N-ati facut decat sa stricati luptele pe mai multe lumi, asa ca nu mai incerca sa pari ceea ce nu esti doar de dragul unei aparitii in gazeta.
Cum am zis, eu oricum apar in toate :)) Citeste-le, eu vorbeam serios de oameni capabili nu ce esti tu si ce aberezi pe aici. Hai sa nu ma cobor la nivelul tau, ca faci spam aiurea. Aici vorbim despre gazeta si nu despre frustrarile tale personale. Revenind cu propuneri serioase, despre jucatori care joaca de din 2008 nu ca anonimii astia:

Recomand cimbru, don danger boy , bilancia.
2 doamne nemaipomenite si un baiat care are multe de povestit.
 

0siris

Greenhorn
Dupa cum am zis , obisnuit fiind sa vorbesti singur, sari din una in alta si nu poti sustine un dialog. Cumva daca nu joci din 2008 nu ai dreptul la opinie? Nu tu rageai pe aici in urma cu ceva vreme invocand libertatea de exprimare? Capabili in ce sens? In a manevra conturi multiple si a le trezi in timpul luptelor? Ai partea ta de dreptate, majoritatea n-au skill-urile voastre pt a face asa ceva. In concluzie, daca tepele, jocul cu conturi multiple si fake-urile sunt motiv de aparut in gazeta, recomand si eu vlad89c, SADonix007 si TobyJasper. Daca altele sunt criteriile, recomand cu caldura Serje, champ7 si THEODATUS.
 

WhyNot69

Greenhorn
Lasand la o parte spamul off topic facut de clona 0siris, intrebarea 7 din cadrul ultimului numar al Gazetei The West nu are niciun raspuns corect.
 

WhyNot69

Greenhorn
Servus ! Daca o citesti cu atentie o sa observi ca are raspuns corect.
Salut. Te sfatuiesc sa o citesti, la randul tau, mai cu atentie, sa vezi ca am dreptate.
Mesterul pielar nu realizeaza ornamente, ci fierarul. Drept urmare, niciun raspuns nu este corect.
 
Ultima editare de un moderator:

WhyNot69

Greenhorn
Aparent, exista si ornament pentru pielar, aveti dreptate. Reteta se numeste "Indicaţii: Decorarea unui produs din piele". Nu are niciun sens, produsul se numeste ornament si este confectionat din plumb, argint si piatra semipretioasa, nici urma de piele. Presupun ca este o traducere eronata/incompleta. Desigur, ornamentul poate fi utilizat pentru decorarea unui alt produs, eventual din piele, de ce nu? Dar denumirea retetei este cel putin imprecisa, deoarece descrierea retetei nu ar trebui sa faca referire la utilizarea acelui produs, ci la denumirea ori functionalitatea acestuia, este o eroare de logica in denumire.

@Emeer, Pielarul este discriminat oricum, are produse foarte slabe.
 
Ultima editare:

WhyNot69

Greenhorn
Iar despre intrebarea 8 nu mai zic. E cumva vorba despre medalia de curaj a marinarilor?
 
Ultima editare de un moderator:

lord ion

West Marshal
Iar despre intrebarea 8 nu mai zic.. E cumva vorba despre medalia de curaj a marinarilor?
așa și? care-i dilema?
ai 3 variante de răspuns din care una e o muncă.
2 căutări în 30 de secunde îți pot da răspunsul chiar dacă ești începător și nu ai parcurs misiuni pt. nivel mai mare.
 

adsum

Gunman
Încercați să rămâneți pe subiect ori să vă mutați la rubrica de spam.

Iar despre intrebarea 8 nu mai zic. E cumva vorba despre medalia de curaj a marinarilor?

Este vorba de 1657068723040.png(Medalia de onoare a Marinei), nu de 1657068744949.png(Medalia de curaj a Marinarilor)

Evitați să mai dați indicii cu privire la răspunsuri.
 
Sus