Genul de muzica preferat

  • Autor subiect DeletedUser8851
  • Data de început

DeletedUser8851

Guest
As vrea sa stiu si eu care este genul vostru preferat de muzica si cn sunt cantaretii(trupele) preferate
Mie imi place rockul si popul,trupa mea preferata fiind ZEBRAHEAD,iar cantaretul preferat Ozzy Osbourne
 

DeletedUser

Guest
Ascult hard rock, rap(doar 50 cent) si pop(doar shakira).
 

DeletedUser

Guest
Totul inafara de manele deoarece nu suport deloc ritmul lor si subiectele lor de cantec. Trupa sau cantareti preferati.......de la noi Andra si Inna, iar din alte tari.....cam toti. :)
 

DeletedUser4649

Guest
Mie imi plac Manelele iar interpretul meu favorit este Nicolae Guta. Eu ma pot relata prin multe lucrari muzicale de-ale sale, al caror ritm este indubitabil de neconventional si poate fi folosit pentru orice fel de adunari de persoane, fie ele formale sau nu.
 

DeletedUser

Guest
Ascult cam orice . Nu pot sa zic ca imi place un anumit gen de muzica depinde de melodie . Nu ascult manele
 

DeletedUser

Guest
Vezi ca ai scris cu greseli cand ai deschis subiectul,corecteaza si iti spun care este trupa mea favorita.
 

DeletedUser

Guest
Ascult hard rock, rap(doar 50 cent) si pop(doar shakira).

Yo, this gangsta loses his cheeba out his jeans, an' he thinks somebody snatched it, so he tries to cap my holmes wit a 9 and miss all 10 rounds. Killed two girls in tha' playground, though - that nigga be gangsta as f*ck, yo
 

DeletedUser6728

Guest
Hip hop / Rap / Pop / Rock

_|_ manele _|_ guta _|_ manele
 

DeletedUser

Guest

yo bitch i'm gonna knock yo punkass to da next malenium. check out ma chrome and ma bling az i ghet downz wit ma hoez in da klubb and drink caronaz and smoak krak beyotch. yo mamma iz fat! i'm phatt G-Unit!!!!!
Rock iz gae!!!11 lol lol lol!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus