Grad maxim NePeCei

  • Autor subiect DeletedUser6431
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6431

Guest
In primul rand vreau sa multumesc adminului care, dupa o zi de asteptat raspuns la tichet, mi-a zis ca sigur sigur gasesc raspuns pe nu stiu ce forum.

Acum sa trecem la belea..

Reconstituirea crimei (Mâna omului mort)
- A fost atins gradul maxim de dificultate la vânătoarea de bandiţi: 0/5

Stiti misiunea. Da, am acceptat-o. Da, am jurnalul de misiuni in dreapta, e activat. Un admin a zis pe-aici (pentru ca am cautat!) ca parca e vreo 20 levelul maxim. Am trecut de 20 si tot 0/5 imi arata la misiune. Pe la dificultatea 25 am renuntat, gandindu-ma ca o fi 100 , caz in care imi bag picioru', pe romaneste.

Gasisem un topic in care cineva punea aceasta problema, dar a fost inchis imediat dupa ce a intrebat. Poate o fi vreun secret pastrat de INNO, nu stiu...

Totusi, daca se indupleca cineva sa se riste si sa-mi zica si mie pana la ce dificultate tre' sa ajung ca sa termin misiunea sau sa fac macar 1/5 , apreciez.
 

DeletedUser25498

Guest
nu sunt 100%, nici 5% sigur, dar banuiesc ca trebuie sa ai nivelul de dificultate intr 0 si 5 la npc. e doar o teorie, nu e testata de nimeni. am facut misiunea respectiva acum o luna, insa nu stiu cum. nu am citit/verificat nivelul.
 

DeletedUser22762

Guest
Trebuie sa atingi nivelul maxim de dificultate de 5 ori, dar nu stiu care e nivelul maxim.
 

DeletedUser2041

Guest
Nu exista un grad maxim la npc.
Trebuie sa atingeti de 5 ori, gradul maxim pe care l-ati atins fiecare pana acum.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus