Greșeli în text

DeletedUser

Guest
imgout.php


Alea cu negru sunt numele orasului si jucatorilor.

N-ar trebui sa arate cum trebuie? :D am vazut o multime de buguri de cand s-a bagat upgrade-ul. Am patit ca nu se mai incarcau impartitorii de misiuni, henry, bunicul lui waupee, etc. , cand apas la munca sa-mi dea cele mai bune haine se blocheaza mereu...

E cunoscuta problema de mult.
 

DeletedUser25910

Guest
imgout.php


Alea cu negru sunt numele orasului si jucatorilor.

N-ar trebui sa arate cum trebuie? :D am vazut o multime de buguri de cand s-a bagat upgrade-ul. Am patit ca nu se mai incarcau impartitorii de misiuni, henry, bunicul lui waupee, etc. , cand apas la munca sa-mi dea cele mai bune haine se blocheaza mereu...

Ai uitat sa hasurezi intr-o parte : The Elders Town :shoot:
 

DeletedUser25625

Guest
Lângă billy James ai mai găsit unul! Să vedem ce se află în el de această dată...Ah și mulțumesc pentru ingrediente

Billy
 

DeletedUser14746

Guest
http://prntscr.com/6tllbb

din pacate abia acum am observat greseala de text :|
Textul din imagine:
Inca X pentru pentru recompensa globala!

Textul normal care ar trebui sa apara:
Inca X dueluri pentru recompensa globala!
 

DeletedUser

Guest
Nu e neaparat o greseala in text, dar nu vreau sa deschid un topic nou.La realizarea "Morman pretios" de la upgrade(ai 20 de iteme de nivel 3 in inventar) sunt contabilizate si itemele de nivel 4 sau 5.Eu nu am nici un item de nivel 3 momentan, ci doar unul de nivel 4 si unul de nivel 5 si mi le numara pe amandoua, desi am trecut de nivel 3 cu ele.In mod normal nu ar trebui acest lucru sa se intample.Bug?
 

DeletedUser8280

Guest
Nu e neaparat o greseala in text, dar nu vreau sa deschid un topic nou.La realizarea "Morman pretios" de la upgrade(ai 20 de iteme de nivel 3 in inventar) sunt contabilizate si itemele de nivel 4 sau 5.Eu nu am nici un item de nivel 3 momentan, ci doar unul de nivel 4 si unul de nivel 5 si mi le numara pe amandoua, desi am trecut de nivel 3 cu ele.In mod normal nu ar trebui acest lucru sa se intample.Bug?

Nu cred ca e bug atata timp cat prin inventarul tau a trecut un item de lvl 3 :sombrero: .
 

DeletedUser

Guest
Nu cred ca e bug atata timp cat prin inventarul tau a trecut un item de lvl 3 :sombrero: .

Da dar mai este o realizare "Rezistenta este inutila" unde imi cere sa am 10 magari la nivelul 3.Eu am unul la nivelul 4 si pe acela nu mi l-a contabilizat, dar totusi am trecut cu el peste nivelul 3.Ori sa se puna si cele care au trecut de nivelul 3, dar sunt nivelul 4 si 5 ori strict cele de nivelul 3.A doua varianta ar fi cea mai logica, avand in vedere ca iti cere iteme de nivel 3 si nu de nivel 4 sau 5.;)
 

DeletedUser8280

Guest
Da , stiu . Asa este cel mai logic .. nu e clara exprimarea de la realizare ...
 

DeletedUser10117

Guest




Ceea ce este subliniat...nu ar trebui sa fie in limba romana?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10117

Guest




Acestea sunt la noua misiune,ce e subliniat cu galben



saloon-ului..este scris gresit..iar la Pare de furios ca tine..nu are o logica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24094

Guest
S-a schimbat numele muncii? Din comert cu indienii in ocupat cu indienii?

Capture.png
 

DeletedUser24094

Guest
Bine, bine, pistolar faimos. Arma ta s-a descărcat accidental în genunchi în timp ce învârteai.
Pierzi 422 puncte de viaţă


Ce anumea invarteam? Cred ca lipeseste un o. " in timp ce o invarteai"

La munca Lucreaza ca pistolar.
 

DeletedUser24094

Guest
La misiunea noua pustietate.

Şeriful John Fitzburn
Hey Tkola! Trebuie să mă ajuţi. Ajutorul meu nu mai îmi este fidel. Mi-a fost de mare ajutor, dar în ultimele săptămâni dispare şi nu îşi mai face treaba.
Azi dimineaţă a întârziat a treia oară, în plus a venit mirosind a praf şi transpiraţie
Urmareşte-l! Află cu ce se ocupă şi adu-l la muncă inapoi!

Corect este "Ajutorul meu nu imi mai este"
 
Sus