Greșeli în text

DeletedUser

Guest
30ndb3d.png


La misiune "Chemarea Zumei", textul spune ca ai 3 ore pentru a gasi 5 obiecte, dar la cerinte nu iti afiseaza decat 2
 

DeletedUser1238

Guest
As vrea sa stiu care este numele corect al lumii nou deschise pe 29.05.2017 :"LOUISIANA" asa cum apare pe forum sau "LOUSIANA" asa cum apare aici https://www.the-west.ro/# (pegina de deschidere a lumilor dupa "login") ?
 

DeletedUser1238

Guest
Mai conteaza acum?...daca apare ca te poti inregistra inseamna ca asa se numeste cum e acolo :))
Conteaza foarte mult. Topicul acestui post este "Greşeli în text" si aceasta este o greseala , de aceea astept reactia unui administrator al forumului.
 

DeletedUser10117

Guest
Aia e daca incalc regulamentul referitor la postare,dar nu am ce sa fac daca nu a mai postat nimeni.

Aici unde este subliniat cu rosu,in mod normal trebuia sa apara numele jucatorului care efectueaza misiunea
eroare misiune.jpg


Aici in prima parte unde este subliniat "trebuie sa fii "foarte linistita" ar trebui sa modificati in functie de genul caracterului,eu de exemplu am caracter masculin ar trebui sa scrie "linistit"

Iar in a 2 parte unde este subliniat trebuie scris "sa nu se miste"(cu diactricele corespunzatoare binenteles :)

eroare 2 misiune.jpg
 

DeletedUser10117

Guest
Vor sa isi faca (scoateti un sa de acolo si inlocuiti iti)
eror mis.jpg
Inlocuiti si cu "sa" jefuiasca
eror 2.jpg
 

DeletedUser10117

Guest
Screenshot_1.jpg
Ce are de aface Ziua Recunostintei cu Vinerea Neagra?

Si aici traduceti si voi
Screenshot_2.jpg
 

DeletedUser24094

Guest
Nu cred ca e o greseala,

Ai ouale ca arma de foc, cele de la Paste.
 
Sus