Greșeli în text

DeletedUser10117

Guest
Alan Pinkerton
Siringo: Suficient! Clar, nu este de ajuns să apărem după ce Jesse James face ceva greșit. Trebuie să îi întindem o capcană.

Banca Națională are cei mai muși bani în seif. Va deveni o țintă, mai devreme sau mai târziu....
 

DeletedUser20819

Guest
Nu stiu daca aici trebuie pusa aceasta imagine..dar cred ca ar trebui facut un topic cu bug-uri...de oricare

imgout.php
 

DeletedUser

Guest
7GgWw.jpg


Urat.

7GgXQ.jpg


Cu speranta de a o rezolva de data asta, o mai postez o data.

7Gh1c.jpg


Muscheta Trade? Aceste arme erau oferite africanilor parca, in schimbul unor mirodenii sau pentru tutun. Muscheta de comert/schimb ar fi mai adecvat.

7Gh9b.jpg


Best. Merwin Hulbert era modelul revolverului, nu a persoanei care a detinut revolverul. Se aplica la toate armele (ruginit, normal, precis)
 

DeletedUser2041

Guest
Nu stiu daca aici trebuie pusa aceasta imagine..dar cred ca ar trebui facut un topic cu bug-uri...de oricare

imgout.php

Este o problema cunoscuta pe chat, afiseaza chatul gradul din orasul in care a fost jucatorul inainte de a intra in al tau. Dar nu are drepturi de primar. Se remedia in timp.

7GgWw.jpg


Urat.

7GgXQ.jpg


Cu speranta de a o rezolva de data asta, o mai postez o data.

7Gh1c.jpg


Muscheta Trade? Aceste arme erau oferite africanilor parca, in schimbul unor mirodenii sau pentru tutun. Muscheta de comert/schimb ar fi mai adecvat.

7Gh9b.jpg


Best. Merwin Hulbert era modelul revolverului, nu a persoanei care a detinut revolverul. Se aplica la toate armele (ruginit, normal, precis)

Se vor verifica. Multumim!
 

DeletedUser

Guest
Se vor verificam. Multumim!

7Gp5K.jpg

Sabie de ofiter*

7Gpal.jpg

Navy? Adica militar? Nu prea le am cu englezul.


7Gpkk.jpg


No, pai cum e? Cu, sau fara cratima?

7Gpus.jpg


Nu suna mai bine invers?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25625

Guest
scz ca nu am tot textul dar nu mere copy-ul(nush de ce )ca la penultima misiune din setul Plecat cu sf. valentin apare '' trebuie sa il ajuti pe domnul Kenedycu cu ...,, atat am mermorat doar,scuze pt deranj
 

DeletedUser

Guest
7Lnti.jpg


7LntZ.png

7LnFK.png

+ ca multe din itemurile noi sunt traduse invers, Nume + Culoare + Material/Tip (Palarie maro de cowboy, si multe altele) in loc de Nume + Material/Tip + Culoare (Palarie de cowboy maro), ca doar itemurile vechi au fost traduse gen Nume + Material/Tip + Culoare, (Palarie de piele neagra), nu? Sa respectam modelul.
 
Ultima editare de un moderator:

just4fun

The Boss
Se mai schimba trendul - nu trebuie sa ramanem conservatori.
oricum ambele variante sunt corecte din punctul meu de vedere.
in ceea ce priveste culoarea indungata.....si acel termen exista si este folosit.
516c0bb05e4ef.jpg
 

DeletedUser

Guest
Se mai schimba trendul - nu trebuie sa ramanem conservatori.
oricum ambele variante sunt corecte din punctul meu de vedere.
in ceea ce priveste culoarea indungata.....si acel termen exista si este folosit.
516c0bb05e4ef.jpg

N-am gasit nicaieri sa se foloseasca indungat... probabil vreun termen vechi :ras:
Totusi, nu ar fi mai bine sa sune toate itemurile la fel?
 

DeletedUser20819

Guest
N-am gasit nicaieri sa se foloseasca indungat... probabil vreun termen vechi :ras:
Totusi, nu ar fi mai bine sa sune toate itemurile la fel?

Pai Westul salbatic e de mult :)) deci ar fi normal sa se foloseasca regionalisme.
 

DeletedUser2041

Guest
N-am gasit nicaieri sa se foloseasca indungat... probabil vreun termen vechi :ras:
Totusi, nu ar fi mai bine sa sune toate itemurile la fel?

Daca dai o cautare pe google sigur vei gasi acel "indungat" folosit destul de des, mai ales in zona de confectii.

Cat despre celelalte obiecte, nu este o greseala gramatica inversiunea de termeni.
 

DeletedUser

Guest
Johnny Westwood
Te-a trimis Șeriful? Trebuie să îl ajut pe tata la fermă. Avem o proprietate mare şi sunt multe de făcut pe acolo, nu se poate descurca singur! Poţi vorbi tu cu tatăl meu? Eu vreau să îl ajut pe serif.

Indicaţie: Ajută-l pe tatăl lui Jonny cu munca de la fermă.
Necesar:
- Mergi la Johnny Westwood
- Rezolvă: Agricultură (Noua pustietate)
 

DeletedUser22154

Guest
La setul de misiuni Dezlantuirea => Prins in fapt Textul este scris in Engleza. Noi suntem in Romania iar limba oficiala este Romana. Va rog corectati Urgent pentru a intelege si noi cerintele. Va multumesc.

"Șeriful din Shadyland
Sheriff: Calvin, seriously? I mean, this man is supporting the police, he is a great benefactor, you mean all this is just a smoke screen for his shady business?

We need proof. This means you will have to catch him in the act. If you can arrange him selling you a slave we will be able to fill out this warrant.

We need a solid plan. Calvin will not sell a slave to a stranger. You have to gain his trust somehow.

My agents have found out that he is meeting his inner circle somewhere in the prairie in his secret club every Monday and Friday. You have to find this place. I bet it is in a very deserted area.

Calvin knows how you look. Luckily for you, they all hide their faces from each other. Be sure to disguise yourself with a mask.

You have to look like a wealthy shot. Calvin needs to smell a big fish. I recommend a fancy cowboy hat and a fancy waistcoat. Good luck.
Necesar:
- Rezolvă: Parola (Dezlănțuit)"
 
Sus