Greșeli în text

trippy

Greenhorn
Sunt 2 iteme cu acelasi nume, iar daca nu stii sau nu cauti pe net te induce in eroare, cum am patit eu de altfel. Schimbati numele la una dintre ele macar. Iar in misiune nu zice pe care trebuie sa le ai. Eu de exemplu nu am stiut ca sunt 2 iteme, primele pe care le-am gasit le-am cumparat, iar acum nu mai am bani :)
1644575527129.png1644575601260.png
 
Sunt 2 iteme cu acelasi nume, iar daca nu stii sau nu cauti pe net te induce in eroare, cum am patit eu de altfel. Schimbati numele la una dintre ele macar. Iar in misiune nu zice pe care trebuie sa le ai. Eu de exemplu nu am stiut ca sunt 2 iteme, primele pe care le-am gasit le-am cumparat, iar acum nu mai am bani :)
Vezi atașament 3905Vezi atașament 3906
Și mie mi a picat primul item la un cufar și mi s a părut ciudat .
 

Emeer

Gunman
Sunt 2 iteme cu acelasi nume, iar daca nu stii sau nu cauti pe net te induce in eroare, cum am patit eu de altfel. Schimbati numele la una dintre ele macar. Iar in misiune nu zice pe care trebuie sa le ai. Eu de exemplu nu am stiut ca sunt 2 iteme, primele pe care le-am gasit le-am cumparat, iar acum nu mai am bani :)
Vezi atașament 3905Vezi atașament 3906
nu sunt 2 ci 2 randuri de cizme simple ( lvl 80-95 si 110-125 ). Nu este chiar o greseala de text sunt doar 2 modele de cizme.
 

AnduChik

Greenhorn
Hei! Vrei să mergi cu mine la gară? Trebuie să-k iau pe medicul nou. Vino cu mine, pentru că dacă rămâi în salon, Henry îți va găsi un alt loc de muncă. Și chiar vrei asta? Misiunea Este chiar aici!-Doctorul provincial- Sherrif
 
Sus