Halloween-portocala zaharisita

  • Autor subiect DeletedUser1088
  • Data de început

DeletedUser1088

Guest
Salut am 3 portocale , 1 echipata pe mine am dat 10 ore la trestie de zahar si nu vrea sa-mi dea portocala zaharisita pe tw-tb scrie ca misiunea e valabila de pe 27-10 pana pe 01-11 spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa-mi dea odata portocala zaharisita:d:d
 

DeletedUser

Guest
nuj eu cu portocala echipata am dat 5 min la culegator de trestie si am luat portocala zaharisita
 

DeletedUser19067

Guest
nu stiu ce sa zic.
mai uitate odata bine in inventar.poate ai luat-o deja si nu ai fost atent la rapoarte iar acum lucri aiurea.
daca tot nu este acolo mai dai sa lucre la ,,culegator de trestie de zahar" ceva timp.daca tot nu o gasesti trimite un tichet.
 

DeletedUser

Guest
nu trebuie sa ai portocala echipata si nici ziarul eu am facut pe buffalo si am dat 15 minute la culegator trestie de zahar cu portocala in inventar si mi-a picat la fel am facut si ziarul 15 minute si mi-a picat.Bafta
 

DeletedUser13008

Guest
Salut am 3 portocale , 1 echipata pe mine am dat 10 ore la trestie de zahar si nu vrea sa-mi dea portocala zaharisita pe tw-tb scrie ca misiunea e valabila de pe 27-10 pana pe 01-11 spuneti-mi si mie ce sa fac ca sa-mi dea odata portocala zaharisita:d:d

dai cate 10 minute sa lucrezi
 

DeletedUser

Guest
Dezechipeaza portocala si vindele pe celalalte 2(sa ai doar 1 in inventar) si incearca iar.
 
Sus