Hello Texas!

si totusi in fiecare an reusesc sa faca sutele de mii de euro de pe o lume noua deschisa
Neh … nu mai e westu ca în anii trecuți. Poate prin 2013-2014 treceau de 10.000-20.000 în prima lună. Aș zice că suntem vreo 2000 de jucători reali worldwide. Pe lumile noi sunt mereu aceeași haiduci, maniaci de rang 1 care nu reușesc să faca multe pe lumile vechi. Și mai e Nelutu-1994 care e mascota oficială a fiecărei lumi noi.
 
e posibil sa fie deschiderea si pe timpul noptii nu doar pe timpul zilei??? Lumea se va deschide pe data de 2024-05-30 în timpul zilei....mor de ras
 
e posibil sa fie deschiderea si pe timpul noptii nu doar pe timpul zilei??? Lumea se va deschide pe data de 2024-05-30 în timpul zilei....mor de ras
Tu poți să te loghezi noaptea. Problem solved PLSNOWRITERINIO
O poza ceva mai actualizata o animare nu avem si noi dupa atatia ani?
Iulian a făcut poza. E pe stil vechi nu a auzit de 3ds Max sau Poser.
Eu am un 286, a mai aparut ceva nou? :))
Ne scuzați, data viitoare folosim mai bine AI. :)))
 
Nu se poate porni migrarea spre alte lumi ? ... deja e ciudat cand mergi la fort si e aproape gol ..

Fa-ti cont pe Pennsy, Mary, NY, Ohio...etc, joaca-te cateva zile, apoi cand revii pe Texas o sa ti se para ca ai ajuns la Istambul. Si nu, nici lumile alea n-au migrare activa inca, deci ma tem ca Texasul mai are de asteptat :)
 
Înapoi
Sus