help!!! INVINGE-L PE HOT!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Barmanul Henry Walker : Dacă pot să-ţi ajut să găseşti statuia? Cred că da. Un Greenhorn a fost nu de mult în saloonul meu. El povestea că a găsit o comoară indiană şi că acum este bogat. Vroia să plece spre New Orleans. Eu am crezut că a povestit asta doar pentru a o impresiona pe Maria. Cred că tipul mai este încă în hotel, aici în oraş. Foarte dubios, că nu a părăsit încă oraşul.

Ţintă: Învinge hoţul.

Necesar :
Învinge-l pe Hoţ

cum naiba il imving pe ASTA?>K NU MAI AM ENERGIE..M A FACE VARZA...SCHIMB TACTICA SI TOT ASA???PLEASE HELP!!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
Eu l-am invins din noroc sincer , schimba tactica la duel
-eu am pus toate loviturile sa fie la cap
-am pus la toate sa ma feresc sa ma las in jos de tot , doar punctele de jos sunt rosii la ferit .

spor ! :P eu abea am facut misiunea
 

DeletedUser

Guest
Tactica mea pt ca sa-l bat a fost:
Runda 1/5, Runda 2/6, Runda 3/7 , Runda 4/8
Hot Umar drept, Umar stang, Umar drept, Cap (unde umarul lui drept = stanga pe imagine)
Eu Fereste stanga, Fereste dreapta, Fereste cap si umeri(sau Apleacat), Tinteste si nu te feresti

Cand zic fereste stanga sau dreapta ma refer ca acolo am 3 puncte verzi, iar "Tinteste si nu te feresti" ma refer toate 5 puncte rosii. Nu cred ca este exact formula perfecta pentru ca am primit o singura lovitura (la fereste dreapta).

Ca si indemanare am avut :
Ţinteşte 8
Ocoleşte 8
Îndemânari secundare
Arme de duel: Am ales Brici ruginit ca este arma de lovire si aveam 9 puncte in putere, pe cand prastia imi dadea 4 puncte in impuscare.
Rezisteţă : Reflex 6 , Tenacitate 10
Atac : Aparenta 11
Apărare: Tactica 5

Practic am echipat tot ce imi dadea bonus la aceste indemanari.

Ah si aveti grija sa nu dati de multe ori incheie misiunea ca puteti muri si atunci pierdeti tot: Punctele de viata, energia si banii. Daca erati in constructia unei cladiri se intrerupe munca si pierdeti banii pe constructie. Va veti gasi apoi in Oras dormind. Verificati mereu cat v-a ajuns viata si cititi raportul cu Duelul ca sa vedeti cate puncte de viata pierdeti. Oricum sa aveti peste 110 puncte de viata cand incepeti duelul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
thank.s llillo!!!

se pare k strategia lui "llillo" a dat roade...mersi frumos
 

DeletedUser639

Guest
Sa nu stergeti acasta tema, pentru ca va ajuta multa lume cu siguranta.
multumesc anticipat
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus