Hobby

DeletedUser14892

Guest
nu stiu la care te referi,la cea de la eclipsa si la cea de argint veche?
Eu colectionez timbre,monede si bani(hartii).

Cea mai veche este de acum 160 de ani sau mai mult,oricum,apartine Imperiului Austro-Ungar.am in jur de 300 de hartii diferite,atat din Ro cat si din strainatate
.Iar moneda,oficial cea mai veche e din 1900,o moneda de argint de 50.000 lei,dar eu banuiesc ca alta este mult mai veche,este inscriptionata cu Roma si are multe semne specifice Imperiului Roman,dar nu sunt sigur.Cat despre cea mai valoroasa,este una editie limitata care a iesit la Eclipsa totala,din argint,care este cotata udneva la 800Euro.
Cat despre timbre,am in jur de 10 clasoare a cate 20 de file pline ochi.Preferatele mele sunt cele din tarile din Emirate(Ajman,Sarhjah,Oman,Umm Al Kuaim,Rass Al kuaimm si altele)

despre cea ingrosata
 

DeletedUser5250

Guest
Pai am multe. Hai ca zic cateva. Am Halo 3, Halo 3 ODST si Halo Reach. Mai am Gears of War si Gears Of War 2. Mass Effect, Final Fantasy XIII, Farcray 2(primul meu joc pe X360 :D ) mai am Farcry Instincts Predator, Assassin's Creed, Lego Star Wars 2 ) , Lost Planet, Prototype, Mercenaries 2, Overlord 2, Army of Two 40th Day( da mi lo ars xbox-u ca cineva lo pus in picioare si nu mi-am data sama si pisica mea o sarit pe xbox ) , Dead or Alive 4, Burnout Revenge, James Cameron's Avatar si nu mai tin minte altele

lol frate , numai ce am eu nu ai . Defapt am Final Fantasy XIII , dar nu e multiplayer . Prototype am pe PC ( nu aveam X360 cand aparuse jocu ) . Mass Effecturile nu-mi plac . Eu am asa : Assassins Creed Brotherhood , Battlefield Bad Company 2 , Bullet Witch , Darkness , Forza Motorsport 3 , Kinect Adventures ( lol ) , Lost Odyssey ( super tare jocul , trebuie sa il incerci ) , Too Human si Final Fantasy XIII . Mai pun eu la colectie , nu am de mult X360-u :P
 

DeletedUser19023

Guest
eu cant la pian, imi place sa mananc jeleuri, imi plac foarte mult piratii si imi place gaming-ul si jocurile despre soldati:nord::capitan::nord:
 
Sus