HollyWEST!! Concurs Video The WEST! - Voteaza filmuletul favorit!

Alege filmuletul favorit!

  • Lucius1

    Voturi: 8 5,9%
  • CocaDuelistul

    Voturi: 1 0,7%
  • alex4lord

    Voturi: 2 1,5%
  • mikutzu09

    Voturi: 3 2,2%
  • theMekal

    Voturi: 2 1,5%
  • Djdark123

    Voturi: 30 22,1%
  • blasterblade

    Voturi: 26 19,1%
  • MatacheCroitoru

    Voturi: 5 3,7%
  • *luci*

    Voturi: 59 43,4%

  • Total votanți
    136
  • Sondaj închis .

just4fun

The Boss
A venit momentul sa alegeti filmuletul favorit!

Lucius1
[YOUTUBE]ByKywosUVBM[/YOUTUBE]

CocaDuelistul
[YOUTUBE]c7yIY7twB7I[/YOUTUBE]

alex4lord
[YOUTUBE]mkEGaeWiGzo[/YOUTUBE]

mikutzu09
[YOUTUBE]jXQAdHd2d4k[/YOUTUBE]


theMekal
[YOUTUBE]MFC1wW1-Byg[/YOUTUBE]


Djdark123
[YOUTUBE]iiKWOJQq1rg[/YOUTUBE]


blasterblade
[YOUTUBE]6zjJkfOeC1Q[/YOUTUBE]


MatacheCroitoru
[YOUTUBE]eJl5DNCx_VA[/YOUTUBE]


*luci*
[YOUTUBE]IHH4JzS_tog[/YOUTUBE]
 

DeletedUser25910

Guest
Succes tuturor . Dintre toti ,doar djdark mi-a placut ... are ceva diferit de ceilalti. Pacat ar fi sa treceti cu vederea
Bravo <3W
 

DeletedUser24188

Guest
Succes tuturor . Dintre toti ,doar djdark mi-a placut ... are ceva diferit de ceilalti. Pacat ar fi sa treceti cu vederea
Bravo <3W

Multumesc de sustinere! Daca ti-a placut poti sa inviti si pe alti sa voteze.
 

DeletedUser25324

Guest
singurul care chiar merita sa ia locul 1 e djutz
 

DeletedUser25518

Guest
Lucius1 merita sa castige dupa parerea mea ! Din toate astea doar 2 au fost mai bune,dar ii dau votul meu lui deoarece si-a ales bine melodia de fundal si restul continutului! ;)
 

DeletedUser14546

Guest
Si de la mine, vot pt. Djdark123 ! Foarte bine gasita vocea.
 

DeletedUser10117

Guest
Bravo,Djdark123,dar din pacate romanu voteaza ce i se spune sau prostia...nu ca e adevarat ceea ce a postat luci,cam asta se intampla in acest joc de 3-4 ani incoace...din ce cauza o stim cu totii.

Dar totusi trebuia sa se tina cont ca aceste promo vor ajunge mai departe si apoi implementate...cu siguranta se vor baga la vizionarea de filmulete etc...dar na...
BFT
 

DeletedUser9036

Guest
luci* are votul meu pentru ca a definit jocul asa cum este in realitate.

:hmf: :up:

restul nici nu merita sa ma uit la ele ... pierdere de timp.
 

DeletedUser18711

Guest
Bravo, Djdark123!!!

Un film bine conceput si structurat facut de un meserias.
 

DeletedUser9036

Guest
Bravo,Djdark123,dar din pacate romanu voteaza ce i se spune sau prostia...nu ca e adevarat ceea ce a postat luci,cam asta se intampla in acest joc de 3-4 ani incoace...din ce cauza o stim cu totii.

Dar totusi trebuia sa se tina cont ca aceste promo vor ajunge mai departe si apoi implementate...cu siguranta se vor baga la vizionarea de filmulete etc...dar na...
BFT

eu remarcasem, mai ales aici, ca <<romanu>> voteaza din prietenie, amicitie, ca serviciu pentru serviciu si asa mai departe.

chiar ar fi interesant ca aceste <<promo-uri>> sa ajunga mai departe. si poate se mai schimba ceva ( in bine ) prin the west. :cooln:

voturile pentru *luci sunt graitoare pana acum.

bineinteles, restul isi suna sau isi apeleaza prietenii pe forum sau prin alte mijloace ca sa ceara voturi.

consider - e o parere personala, luati-o ca atare - ca cele mai sincere voturi sunt cele pentru animatia lui *luci :) de ce oare?
 

DeletedUser25910

Guest
eu remarcasem, mai ales aici, ca <<romanu>> voteaza din prietenie, amicitie, ca serviciu pentru serviciu si asa mai departe.

chiar ar fi interesant ca aceste <<promo-uri>> sa ajunga mai departe. si poate se mai schimba ceva ( in bine ) prin the west. :cooln:

voturile pentru *luci sunt graitoare pana acum.

bineinteles, restul isi suna sau isi apeleaza prietenii pe forum sau prin alte mijloace ca sa ceara voturi.

consider - e o parere personala, luati-o ca atare - ca cele mai sincere voturi sunt cele pentru animatia lui *luci :) de ce oare?

Spui tu asta despre altii?
Eu l-am vazut pe luci ''strigand'' pe saloane sa-l voteze ... Altii o iau pe merit [voturile] ,el unu se roaga de jucatori sa-i dea un vot. Gif-ul lui face tara de rusine
 

DeletedUser9036

Guest
eu am vizualizat toate filmuletele. de curiozitate. e singurul care mi-a atras atentia si care merita un vot. si sincer i l-am dat - habar-n-am cine e sau pe ce server joaca.

nu ne face deloc de ras. NE reprezinta. ;)

pute oricum sa arate mai multe lucruri interesante despre cum a evoluat acest joculet. dar poate e mai bine ca n-a facut-o. e de ajuns si atat. :up:

sincer eu nu am auzit ca acesta va fi un clip de promovare..dar cine stie

oricum cine doreste sa asculte am facut si o melodie,trebuiea sa aparinta de video dar nu am putut s-o bag pentru ca e gif
http://www100.zippyshare.com/v/D6ghosJ9/file.html

mda. are mai mult sens acum. puteai sa arati mai multe , dar poate mai faci un episod. mi-ai facut ziua cum se zice :))

astept episodul doi. poate arati ceva din istoria <<westului>> - gen cum initial duelurile erau pur si simplu un act de inteligenta, iar acum reprezinta fix valoarea cardului personal sau al parintilor. sau poate un episod despre cum se face o lume noua si sunt cativa care baga sute de roni ca sa ajunga in prima luna in top.

sau un filmulet despre forturi :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15359

Guest
la cat m-am chinuit sa fac atatea frame-uri desi a fost foarte mult copy paste nu ma tenteaza sa fac altul,nu e animatia de mine..dar mersi pentru suport :)

da george se vede ca n-am talent la desenat se vede clar,dar am muncit pt el si tu poti sa ai orice opinie despre el dar te rog sa o pastrezi la rang de opinie nu ca si cum ar fi un fapt,multora le-a placut daca tie nu ti-a placut pur si simplu voteaza pe alt cnv
 

DeletedUser24188

Guest
la cat m-am chinuit sa fac atatea frame-uri desi a fost foarte mult copy paste nu ma tenteaza sa fac altul,nu e animatia de mine..dar mersi pentru suport :)

da george se vede ca n-am talent la desenat se vede clar,dar am muncit pt el si tu poti sa ai orice opinie despre el dar te rog sa o pastrezi la rang de opinie nu ca si cum ar fi un fapt,multora le-a placut daca tie nu ti-a placut pur si simplu voteaza pe alt cnv

A votat deja, insa nu prea mai are cine daca tu cersesti voturile in pm la fiecare :). Asta e acum, asa sunt jucatorii , am incercat si eu.
 
Sus