Idee pentru forturi

  • Autor subiect DeletedUser13088
  • Data de început

DeletedUser13088

Guest
Pentru ca sunt deja destule arme m-am gandit sa vin cu altceva: cand nu mai poti sa faci fata la atacatori sau la aparatori si nu vrei sa risti sa-ti lesini degeaba coechpierii cel mai inlalt player ca si grad de la atacatori sau aparatori sa se predea si astfel nu vor mai fi lesinati si desigur adversarii vor castiga lupta.
 

DeletedUser

Guest
HAHAHA, iti bati joc de noi? Asta e idee, cea mai proasta idee care am putut sa o aud pe the west, CONTRA
 

DeletedUser

Guest
pro
de ce salesinam cand putem sa mai mergem la un alt fort ?
 

DeletedUser13088

Guest
de ce sa nu fie buna risti sa-ti pierzi camarazii degeaba si cum so spus si mai sus poate vrei sa mergi si alta batalie
 

DeletedUser10054

Guest
Idee de gaini fricoase, CONTRA.Stai si lupta pana la sfârșit
 

DeletedUser13088

Guest
daca am luao can realitate nu teai preda niciodata ?
 

DeletedUser2854

Guest
Dai un Fake si dupaia renunti :)) asta ar fi o tactica tampita
 

DeletedUser13088

Guest
pai da dai fake ai atras ceva oameni acolo si ca sa castigi mai mult nuti pierzi oamnii cand ai dat celalat atac peste un min
 

DeletedUser13088

Guest
si decizia e a generalului sau daca nu e e a capitanului
 

DeletedUser

Guest
Hahahah, ce e cu ideea asta?
Contra...
Nu are nici o logica + ca e ireal sa pleci in timpul unei batalii de fort...
 

DeletedUser12402

Guest
CONTRA!Daca te-a mancat in *** si ai venit la batalie,lesina...
 

DeletedUser

Guest
CONTRA.
Se deschide o portita catre tradare intentionata in batalie, poate chiar platita cu bani... Cine intra in lupta, ramane pana la capat, cu toate riscurile.
Nu e treaba mea sa zic ca nu ai model de postare, e treaba adminilor, dar daca respecti modelul de postare, dai ideii tale mai multe sanse...

Mai degraba as fi de acord ca, daca ai lesinat in lupta, sa poti relua jocul imediat, in loc sa ramai imobilizat la fort pana se termina batalia...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
CONTRA........conducatorii nu sunt de incredere in asemenea puteri si nu ai model de postare
 

DeletedUser

Guest
cand nu mai poti sa faci fata la atacatori sau la aparatori si nu vrei sa risti sa-ti lesini degeaba coechpierii cel mai inlalt player ca si grad de la atacatori sau aparatori sa se predea si astfel nu vor mai fi lesinati si desigur adversarii vor castiga lupta.
N'ai inteles nimic din ceea ce inseamna bataliile in forturi si gestionarea lor! Contra!
 

DeletedUser9380

Guest
CONTRA, deoarece trebuie să lupţi până la capăt, nu doar câteva runde.
 

DeletedUser

Guest
Ideea este foarte buna.Cand vedem la fort ca suntem 3 atacatori contra 80 la aparatori sa putem sa ne predam sa nu mai lesinam degeaba.PRoo
 
Sus