Imbracaminte fort

DeletedUser

Guest
Buna ziua... Stiti cumva cea mai buna combinatie de haine pentru cand ataci un fort? Dar pentru atunci cand il aperi? Sunt cam nedumerit in aceasta privinta si nu stiu care haine ar fi cele mai potrivite de asta va intreb pe voi... Aaaa si inca ceva presupun ca winchesterul de precizie e cea mai buna arma pentru fort... Asa'i?
 

DeletedUser

Guest
Nu sunt calculate de el,lea gasit,le stiu si eu astea:D
 

DeletedUser

Guest
cum ai calculat tu la sandale ? tu ai calculat in aparare si tintirea si ferirea ? Tintirea nu se pune in aparare ...

EDIT: acum vad ca cea mai buna arma in atac da ascundere si ferire :)) lista e gresita , cel putin la arme , si la sandale ..

Crezi ca eu am facut alea ? te inseli.
Le-am gasit si eu, si am zis ca ii mai usor sa arat asa :)
 

lord ion

West Marshal
poti folosi si ASTA
iti calculeaza hainele din inventarul propriu, munci, viteza, si ai sa mai vezi tu...
totusi... nu trebuia sa deschizi al cinspemiilea topic pe tema asta...
alta data foloseste functia Cauta...
 

DeletedUser

Guest
poti folosi si ASTA
iti calculeaza hainele din inventarul propriu, munci, viteza, si ai sa mai vezi tu...
totusi... nu trebuia sa deschizi al cinspemiilea topic pe tema asta...
alta data foloseste functia Cauta...
stiu de twcalc cu el calculez viteza si hainele pt fort dar eu nu am toate itemele si vreau sa stiu ce trebuie sa cumpar ca sa imi imbunatesc calitatile de luptator pentru fort

le:nu stiu de ce dar ma gandeam ca o sa vina un destept care sa zica CAUTAAAAA
 

DeletedUser

Guest
Pai uitatae la FAQ lui leviathan8 cel cu cele mai bune haine pentru indemanari si cauti acolo


Haina/Pantofi/Esarfa/etc:Pentru viata
Haina/Pantofi/Esarfa/Etc:Pentru conducere
Haina/Pantofi/Esarfa/Etc:Pentru ferire/tintire

Asa am facut eu ,
 

DeletedUser3746

Guest
Nu e chiar asa. Depinde ce isi doreste fiecare mai mult sau ce considera ca e mai importanta: conducerea sau tintirea. Spre exemplu, cu imbracamintea indicata de scriptul de pe westcalc pentru atacul fortului, am mai multe puncte la conducere si mai putine la tintire, iar cu cele de pe tw-ajutor pe care le stie toata lumea, am mai multe puncte pe tintire decat pe conducere. :) Iar diferentele de puncte sunt enorme, am 70 si ceva de puncte in primul caz si doar 47 in cel de-al doilea, la conducere.
 

DeletedUser

Guest
Nu e chiar asa. Depinde ce isi doreste fiecare mai mult sau ce considera ca e mai importanta: conducerea sau tintirea. Spre exemplu, cu imbracamintea indicata de scriptul de pe westcalc pentru atacul fortului, am mai multe puncte la conducere si mai putine la tintire, iar cu cele de pe tw-ajutor pe care le stie toata lumea, am mai multe puncte pe tintire decat pe conducere. :) Iar diferentele de puncte sunt enorme, am 70 si ceva de puncte in primul caz si doar 47 in cel de-al doilea, la conducere.

vad ca ai lv mare imi poti spune ce haine folosesti ?:D
 
Sus