"Imprumut de cont"

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Daca as da contul meu cuiva pt ca nu imi place caracterul si dupa tot pe aceeasi lume m-as inscrie(din nou) s-ar considera pass-sharing?
 

DeletedUser

Guest
Lol =))
Nu cred... :) doar daca iti schimbi adresa de email
 

DeletedUser

Guest
Trimite in joc un ticket si intreaba(sper ca inca nu l-ai dat ac o sa iti dea ban) :))
 

DeletedUser5002

Guest
o iau pe urmele lu Kod...
ma voi ganditi?sau macar stiti sa cititi?

Reguli a spus:
§1) Un cont per jucător

* 1.1 Fiecare jucător are voie să aibă un singur cont per lume.
* 1.2 Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă.
* 1.3 Este interzis să folosești loginul unui cont străin cu sau fără acceptul proprietarului
 

DeletedUser5002

Guest
mane citeste dracu citatul meu...ce scrie?nu ai voie!
fa-ti alt cont daca nu-ti convine...
 

DeletedUser

Guest
mane citeste dracu citatul meu...ce scrie?nu ai voie!
fa-ti alt cont daca nu-ti convine...

"Mane" usurel, are voia sa dea contul cuiva care nu mai are nici un cont pe the-west.

Cat despre problema ta, ce pot sa spun, emailul de pe vechiul cont a fost schimbat? Tu ai mai avut legaturi cu vechiul cont?
 

DeletedUser5002

Guest
daca ai ceva de spus,spune pe privat...da,mi-am recuperat contul...etc etc etc...dar...daca nu scrie in regulament si scrie clar ca NU ARE VOIE SA DEA CONTUL atunci inseamna ca nu...as vrea sa spuna un admin ceva...
 

DeletedUser

Guest
"Mane" usurel, are voia sa dea contul cuiva care nu mai are nici un cont pe the-west.

Cat despre problema ta, ce pot sa spun, emailul de pe vechiul cont a fost schimbat? Tu ai mai avut legaturi cu vechiul cont?

deci:
Contul l-am dat acum 4 zile.E-mailul era al meu
Pt noul cont am folosit e-mailul fratelui meu
DE ATUNCI NU AM MAI INTRAT PE VECHIUL CONT DELOC
 

DeletedUser5002

Guest
deci...daca fratele tau are cont..eu zic ca meriti ban...dar eh..cine sunt eu...":|
 

DeletedUser

Guest
cititi cu atentie intrebarea
ares94,unde spune snukie ceva de contul fratelui lui?
de bun simt ar fi sa nu primesti ban ptr ca nu ai de ce si nu cred ca este nici paragraf in regulament care sa interzica ce ai facut tu....
 

DeletedUser

Guest
daca ai ceva de spus,spune pe privat...da,mi-am recuperat contul...etc etc etc...dar...daca nu scrie in regulament si scrie clar ca NU ARE VOIE SA DEA CONTUL atunci inseamna ca nu...as vrea sa spuna un admin ceva...

Hai sa clarificam si cu regulamentu asta. Tu te iei de partea asta din regulament:

Regulament a spus:
§1) Un cont per jucător

* 1.1 Fiecare jucător are voie să aibă un singur cont per lume.
* 1.2 Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă.
* 1.3 Este interzis să folosești loginul unui cont străin cu sau fără acceptul proprietarului

Un cont per jucător = Adica fiecare jucator are voie doar cu un cont.
Fiecare jucător are voie să aibă un singur cont per lume. = Nu ai voie cu mai multe conturi pe o lume.

Transmiterea parolei unui alt jucător este interzisă. = Nu ai voie sa dai parola contului tau altui jucator. Atentie spune altui JUCATOR, deci ai voie sa dai parola ta oricui nu joaca the-west.

Este interzis să folosești loginul unui cont străin cu sau fără acceptul proprietarului. = Este interzis sa intrii pe contul altcuiva, cu sau fara acceptul accestuia. Un singur om are voie sa joace pe un cont. Un fel de exceptie de la regula este ca acel cineva cu care imparti contul sa nu mai aibe alt cont pe the-west. Avem voie sa jucam 2 oameni pe un cont dar cel de-al doilea om sa nu mai aibe nici un cont in acest joc.

Te-ai lamurit acum? Contul ai voie sa il dai, dar nu unui jucator de the-west. Defapt nu cuiva care mai are un cont pe acea lume.

deci:
Contul l-am dat acum 4 zile.E-mailul era al meu
Pt noul cont am folosit e-mailul fratelui meu
DE ATUNCI NU AM MAI INTRAT PE VECHIUL CONT DELOC

Pai ai cam gresit aici. Trebuia sa schimbi adresa ta de e-mail cu cea a noului proprietar. Posibil ca adminii sa te fi banat deoarece au crezut ca ai multiaccount, deoarece sunt conturi dupa emailuri diferite dar de pe acelasi ip, si posibil sa fi si interactionat intre ele. Singura solutie care imi vine acum in minte este sa trimiti un tichet si sa incerci sa le explici situatia.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Topic inchis, sanctiunile primite in joc nu se discuta pe forum, mai ales ca este vorba de lumea .net. Adminii nu te-au banat degeaba, ai facut tu ceva, dar normal ca nu spui tot ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus