Impusca-l pe banditul mascat

mocu

Greenhorn
salutare,

am misiunea de la Frank J. Dalton , Spre Salvare (Fratii detinuti) si am misiunea sa-l impusc pe Banditul mascat . Bineinteles l-am impuscat de catralioane de ori, degeaba Ș))
Fac ceva nepotrivit?
Mersi
 

DeletedUser27067

Guest
"Impusca-l" inseamna sa-l lesini. Voi anuntat mai departe sa fie schimbat textul, provoaca des confuzii.
 

mocu

Greenhorn
Deci am facut cateva sute de dueluri, m-am duelat chiar si pana am lesinat eu si tot degeaba :))
 

DeletedUser27067

Guest
Trebuie sa faci un reskill, Innogames nu se gandeste la toti jucatorii si la toate clasele cand face o serie de misiuni. Ar fi dragut sa ia in calcul si faza asta.
 

solitaryMan

Trapper
Cred ca este in oglinda cu tine(identical skills). Ar trebui sa ai HP mic si Aspectul(important pentru Atac in duel) mai mare decat Tactica(importanta pentru Aparare in duel). Inceacra cu haine/arme care dau Aspect.
 

mocu

Greenhorn
Cred ca este in oglinda cu tine(identical skills). Ar trebui sa ai HP mic si Aspectul(important pentru Atac in duel) mai mare decat Tactica(importanta pentru Aparare in duel). Inceacra cu haine/arme care dau Aspect.

Salutare. Asa e, am bagat iteme cu aspect cat mai mult si l-am lesinat. Multumesc frumos.
 
Sus