Inchidere topicuri vechi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propunere idee: Inchidere topicuri mai vechi.

Descriere idee: M-am uitat in regulament, si nu am gasit asa ceva. Asa ca am cautat si eu topicuri in propuneri idei the west, ca sa imi dau cu parerea peste ele. Se inchide un topic cu mesajul:


lord ion a spus:
D-man dezgroapa mortii pentru stelute...
data viitoare te ard !

De ce? Nu e interzis.:P . Dar pentru ca sunt om cu onoare, propun inchiderea topicurilor foarte vechi, asta daca nu va doare sa le cautati. Asa... recunosc ca si eu degrop topicuri, doar pentru ma amuza pe fatpul ca ultimul mesaj a fost lasat acum 2 ani :)). Ca sa nu mai existe idiotenii (mai sus) propun acest lucru.

Avantaje: Reducerea "stelutelor" facute din dezgropare.

Dezavantaje: Nici unul. Doar cei ce dezgroapa... GROPARII :))..
 

DeletedUser

Guest
EXACT. Nu este nici o regula care sa interzica asta. Deci ar trebui pusa, fix din acest motiv.
 

lord ion

West Marshal
EXACT. Nu este nici o regula care sa interzica asta. Deci ar trebui pusa, fix din acest motiv.

pina se va pune, daca se va pune, bunul simt si ratiunea ar trebui sa fie pe primul loc...

Contra... ideea mai trebuie dezvoltata.
ce sa dezvolti la o idee din 2009?
nu ai cumva munci noi, acum cu noul update?
iti trebuie mai multe?
e clar pentru toata lumea ca esti un vinator de stelute, care acum vrea sa "dreaga busuiocul" cu o propunere de inchidere de topicuri
chiar trebuie sa ne pierdem timpul cu asta?
sau tu si altii ca tine ar trebui sa gindeasca ce fac, si de ce o fac
si-ti indeplinesc dorinta: inchid acest topic pentru ca il consider inutil si tie iti dau o pauza pentru spam, adica:
1.3. Va rugam sa nu raspundeti la off topicuri si sa nu postati in topicuri care probabil vor fi sterse. Postari de genul "primul pe pagina" sau "am scris si in topicul asta" sunt interzise si vor fi considerate spam.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus