Intrare in The West

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Poate multi ar spune ca ideea mea e proasta si nefolositoare.Ideea mea e sa putem intra de pe forum the west pe facebook the west romania si pe the west.Cand dai sa intri pe the west pagina de forum va fi impartita in 2:jumatate forum the west jumatate west,sau daca dai pe facebook the west romania,forum the west sa se imparta in jumatate forum the west,jumatate facebook the west romania.Ca sa poti da pe facebook the west romania si the west trebuie sa fi logat pe cea pe care vrei sa intri.Daca vrei e a treaia optiune sa imparti forumul the west in trei:eek: treime forum the west,otreime facebook romania the west,o treime the west.Sar putea face si alte alternative daca am adauga la saituri si tw-db romania.

Sper sa va placa ideea mea.Poate la multi no sa le placa.Votati cu Pro sau Contra:

Pro:0
Contra=O gramada de contra trebuie sa fie inchis topicul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ti-as zice eu tie cum se numesc oamenii cu idei prea multe :)...

Raspunsul meu este P...... CONTRA!

Ce e cu aberatiile astea care le scrii in ultimele 10 propuneri? Eu l-as numi post-hunt... Auzi sa faci o pagina cu 3 pagini, ce fac mai playerii cu monitor de 17' ? Gandeste-le si tu in timp ce faci altceva, nu cand stai pe budă. Doamne! Ma amuza incredibil ca doar 'veteranii' westului propun idei minunate ca aceasta!!
 

DeletedUser

Guest
Ti-e lene sa scrii http://www.the-west.ro? Si chiar nu stiu ce esti asa de obsedat de facebook de nu poti folosi si tu functia cauta atribuita la acel site. Hmmph :/
Contra, doar nu te asteptai la altceva?.
 

DeletedUser

Guest
numi palce chiar deloc. =)) doamne cum sa faci asa propunere poi daca esteo neintelegere cu facebookul sau se opreste.. nu mai estista the west?:confused:


CONTRA!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus