Intrebare despre update

  • Autor subiect DeletedUser21966
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
discutia oficiala a developerilor e aici (gasiti link si pe prima pagina a jocului ):

http://devblog.the-west.net/

interesanta noua formula, prima parte interesanta e distanta si a doua ca e mult mai importanta tintirea/ferirea, cea ce inseamna ca poti sa fii si duelist si fortist in acelasi timp, nu de top, dar poti sa le faci pe amandoua :), dar partea neinteresanta e ca nu exista in formula perseverenta si ascundere, cea ce face ca setuirle de fort sa devina inutile...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am observat o modificare neanuntata

Sabia de colectionar avea 15 ascundere, acum are 15 rezistenta si ii schimba mult valoarea.

De ce nu sunt anuntate astfel de schimbari?
Macar sa stim sa nu o mai folosim din obisnuinta la fort
 

DeletedUser6315

Guest
interesanta noua formula, prima parte interesanta e distanta si a doua ca e mult mai importanta tintirea/ferirea, cea ce inseamna ca poti sa fii si duelist si fortist in acelasi timp, nu de top, dar poti sa le faci pe amandoua :), dar partea neinteresanta e ca nu exista in formula perseverenta si ascundere, cea ce face ca setuirle de fort sa devina inutile...

o schimbare de genul ala aduce si o schimbare automata a indemanarilor din seturile existente de fort...parerea mea :)
 

DeletedUser14746

Guest
Am observat o modificare neanuntata

Sabia de colectionar avea 15 ascundere, acum are 15 rezistenta si ii schimba mult valoarea.

De ce nu sunt anuntate astfel de schimbari?
Macar sa stim sa nu o mai folosim din obisnuinta la fort

daca sabia are acum + 15 rezistenta in loc de 15 ascundere...cizmele colectionarului de ce au la fel,15 rezistenta?De ce nu sa pus ascunderea la cizme ??

prin urmare,setul colectionarului nu mai da ascundere,decat din atribute :)
cam aiurea ...
 

DeletedUser9036

Guest
daca sabia are acum + 15 rezistenta in loc de 15 ascundere...cizmele colectionarului de ce au la fel,15 rezistenta?De ce nu sa pus ascunderea la cizme ??

prin urmare,setul colectionarului nu mai da ascundere,decat din atribute :)
cam aiurea ...

acum mult timp ne chinuiam sa facem aparatorile moi de lux care dadeau in loc de 25 conducere ( ca acum ) - 25 pct de viata... s-a schimbat peste noapte si a fost o placere sa ne dam seama ca ne calculaseram buildurile de duel aiurea - nici nu cred ca se putea face reskill pe atunci :)

sa ziceti multumesc ca acum se anunta diversele schimbari cu ceva timp inainte. :dastardly:
 

DeletedUser

Guest
bre...cum facem rost de ele in joc, stiu cum arata.

Deja in joc poti face rost de esarfa aceea noua din setul de fermier(Masa de lucru),odata ce termini setul de misiuni Avanpostul!De restul inca nu cred ca se poate,numai dupa update
 

DeletedUser9950

Guest
Am observat o modificare neanuntata

Sabia de colectionar avea 15 ascundere, acum are 15 rezistenta si ii schimba mult valoarea.

De ce nu sunt anuntate astfel de schimbari?
Macar sa stim sa nu o mai folosim din obisnuinta la fort


super tare absolut superb astia modifica totul cum vrea scula lor
la ce mama dracu mai joc habar nu am ,probabil din obisnuinta si inertie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus