Intrebare Eveniment Paste

  • Autor subiect DeletedUser25738
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20819

Guest
Noo e prea de tot..5 dueluri pierdute acuma...din 7..fratilor e normal?

"Duelati-i fara griji caci indemanarile lor de duel sunt foarte slabe, intentia fiind ca jucatorii sa piarda foarte rar."
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25424

Guest
Din 10 duele 8 pierdute mai multe pepite am dat pe mita :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser19371

Guest
Full comert, 7 dueluri date, 7 castigate. Mai bine v-ati concentra sa vedeti unde gresiti voi decat sa tipati ca adminii va pun bete in roate.
 

DeletedUser23483

Guest
NU vorbi bre..cei pe duel au probleme cu npc-urile deoarece au aceleasi indemanari ca tine.sau aproximativ
 

DeletedUser19371

Guest
Si daca stii ca au aceleasi indemanari ca tine iti e greu sa iti schimbi hainele in asa fel incat sa-i poti bate? Solutii se gasesc, dar e mai usor sa te plangi pe forum...
 

DeletedUser22039

Guest
Jocul nu are nici o vina ca sunteti voi pamant la duel :ras: , incercati iteme cu aspect contra acestor banditi . Faza este ca e si random duelul , dar na ...<3W
 

DeletedUser23483

Guest
usor taica cu atata importanta.duelezi de 1 luna si gata stii tot.

mai degraba incercati iteme doar cu tintire/aspect.evitati ferirea pe haine.daca aveti 501 indemanari dintr-un total de 500 pe ferire...mai bagati si cateva rugaciuni la Biserica.


E: foarte tare oricum,inseamna ca buildurile care pierd contra npc-urilor sunt tare bune,daca nici macar tu nu te poti bate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Hahaha , va zis-o , mai multa ferire decat tintire =)) , eu le am egale <3W
De aia si probabil ca pierdeti ,puneti niste iteme cu aspect cand ii atacati .


bai frate am setul Frank Elton...ADICA ASPECT/TACTICA DIN GREU pe langa tintire si etc...
probabil e doar ghinionul meu dar nu trebe sa se dea ala mare grandoman...
 

DeletedUser25424

Guest
Eu sunt full comert si am dat 200 pepite pana acum doar pe mita..:nu:
 

DeletedUser25738

Guest
set Doc plus curea Inno plus colt de aur sunt pe mobilitate si totusi pierd 50% dueluri..ciudat...in ideea in care cand atac sau sunt atacat pierd foarte rar......
 

DeletedUser22039

Guest
Cele mai mari probleme le au duelistii , aia-i clar :roll::shoot:
 

DeletedUser25738

Guest
nu vrea nimeni gratis ceva, doar ca e putin fantazist, un muncitor pur, castiga 8/10, cu ceva haine medii de duel, eu cu haine max de duel , ferire la greu, castig 5/10, unde in general pe lume castig 8/10 cel putin..... doar ciudat...
 

DeletedUser14746

Guest
nu vrea nimeni gratis ceva, doar ca e putin fantazist, un muncitor pur, castiga 8/10, cu ceva haine medii de duel, eu cu haine max de duel , ferire la greu, castig 5/10, unde in general pe lume castig 8/10 cel putin..... doar ciudat...

da
din cate eu am observat duelistii respectivi au indemanari in functie de buildul pe care il avem!

daca esti duelist,atunci duelist sa fii si sa-i rupi fashu!
daca esti muncitor,cu putin noroc l-ai batut ;)
+
cred ca e vorba si de noroc,sunt unii jucatori care din 20 dueluri nu au pierdut nici unul :)
 

DeletedUser

Guest
ma gandesc ca e bine sa ai 500 de oua in plus peste cele de deblocat pt. a avea cu ce sa il mituiesti pe bandit, daca merge mituit cu oua.
 

DeletedUser22039

Guest
ma gandesc ca e bine sa ai 500 de oua in plus peste cele de deblocat pt. a avea cu ce sa il mituiesti pe bandit, daca merge mituit cu oua.

Merge , da sa nu te gandesti ca tu un simplu jucator o sa ai sansa sa bati un pepitar la record de dueluri castigate . :shoot: :d
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus