intrebare legata de misiunea pustietate

DeletedUser

Guest
buna ziua. am deschis misiunea pustietate, am rezolvat misiunile in care trebuia sa ii ofer ajutor lui flint westwood si acum trebuie sa gasesc adevaratul proprietar al fermei, dean anderson. dintre cei 3 (maria, henry si waupee), l-am ales pe dean descris de waupee. am mers la acel npc si mi-a zis ca e persoana gresita. apoi in saloon, puteam alege intre din nou dintre cei 3. am ales din nou misiunea lui waupee.. singura problema ar fi ca acum nu imi mai apare niciun npc pe harta cu numele de dean anderson si nu pot finaliza misiunea. in schimb s-a deblocat npc-ul mamei lui dean. ma puteti ajuta? :confused:
 

DeletedUser

Guest
da, am fost si mi-a dat o alta misiune in care ar trebui sa rezolv adevaratul proprietar IV
 

DeletedUser5520

Guest
Acuma trebuie sa te duci in partea de VEST , patratelul de sus, si acolo ai sa gasesti un alt npc , un pusti
 

DeletedUser

Guest
am reusit sa gasesc cautand manual pe harta niste ruine, unde ar trebui (probabil) sa fie impartitorul de misiuni dar nu imi apare niciun npc
 

DeletedUser5520

Guest
Da un refresh la pagina. Si daca tot nu iti apare in punctul ala , poate e in alta parte pe harta. Cauta pe fiecare patratel in parte.
 

DeletedUser

Guest
din pacate nici acum nu imi apare, iar misiunea cu mama am acceptat-o de cateva zile. poate avea legatura cu faptul ca am acceptat de 2 ori misiunea de la waupee?
 

DeletedUser5520

Guest
Da dupa ce ai acceptat prima data misiunea lui wauppe , ce ti-a aparut?
 

DeletedUser

Guest
Mi s-a deblocat un npc cu numele dean anderson. nimic mai mult
 

DeletedUser5520

Guest
Trebuie sa te duci la dean anderson , ca el iti va da o misiune in care trebuie sa te bati cu cnv , un locotenet parca. Oricum , ai grija ca e foarte bun npc-ul ala la duel
 

DeletedUser

Guest
nu imi mai apare npc-ul lui dean de cand am acceptat misiunea de la waupee a doua oara.. imi cer scuze. nu am fost suficient de explicit
 
Sus