Intrebare misiune Ook!!

  • Autor subiect DeletedUser14746
  • Data de început

DeletedUser15496

Guest
realizarea o primesti daca ii arati un ciocan la maimuta...
sau cel putin la ciocan am primit eu :D
 

DeletedUser25819

Guest
Ar trebuii sa mearga,am dat pe maimuţa aia,am echipat un porumb si a mers,doar pt realizare,misiunea nu e terminată
 

DeletedUser16010

Guest
Oameni buni,realizarea o castigati daca dati orice produs maimutei.
Misiunea nu e completata facand asta.
 

DeletedUser14546

Guest
Fii atent:

1. te duci pe harta unde e circul, dai click pe el.
2. uita-te la poza, intre cortul mare (galben cu orange) si șopronul din dreapta lui, ai un mutzunache (om, maimuta, ce-o fi...) in spatele caruia sunt 3 carute.
3. Dai dublu click pe mutzunachele ala!

La mine a mers sa-i dau un porumb, realizarea am luat-o, dar misiunea e inca acolo. Am incercat si cu alte obiecte, dar nu se mai intampla nimic.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25910

Guest
Fii atent:

1. te duci pe harta unde e circul, dai click pe el.
2. uita-te la poza, intre cortul mare (galben cu orange) si șopronul din dreapta lui, ai un mutzunache (om, maimuta, ce-o fi...) in spatele caruia sunt 3 carute.
3. Dai dublu click pe mutzunachele ala!

La mine a mers sa-i dau un porumb, realizarea am luat-o, dar misiunea e inca acolo. Am incercat si cu alte obiecte, dar nu se mai intampla nimic.

Multumesc :)
 

DeletedUser14546

Guest
Cand a aparut iar circul am incercat din nou, i-am aratat din nou porumbul, mi l-a luat, dar nu s-a mai intamplat nimic. Data viitoare ii arat coceanul!
 

DeletedUser16010

Guest
Realizarea se dobândește arătând orice produs maimuței. Misiunea insa, nu se cunoaște(inca) metoda de rezolvare si recompensa.
 

DeletedUser

Guest
am realizarea dar nu termin misiune. am pus costumul de circar si i-am bagat porumb la greu.il ia si nimic. alte produse nu vrea. poate vrea o chestie de aia:sfera de iarna sau vreun obiect de asta de pe la eventuri.:mad:
 

DeletedUser12588

Guest
am realizarea dar nu termin misiune. am pus costumul de circar si i-am bagat porumb la greu.il ia si nimic. alte produse nu vrea. poate vrea o chestie de aia:sfera de iarna sau vreun obiect de asta de pe la eventuri.:mad:

Alea nu merg.
 
Sus