Intrebare Sabia de aur

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Am o intrebare in legatura cu sabia de aur ,muncesc deja de 70+ rapoarte care nu le mai arata si tot nu gasesc.
Am setu de sarlatan cu bucata de metal la produs si acid coroziv la arma de duel ,stau si ma gandesc oare conteaza ca am doar 317 / 316 ,adica +1 peste limita.
Trebuie sa mai muncesc sau nu am facut ceva bine?
 

DeletedUser12358

Guest
Pasul 1: Veti echipa o cazma si veti munci la Indreapta malurile raului pana gasiti Un metal murdar si curbat
Pasul 2: Va trebui sa aveti un ciocan echipat si 100 de puncte de indemanare pe vigoare [cu bonus] pentru a va aparea o misiune la Poiana in urma careia veti primi drept recompensa Un metal murdar
Pasul 3:Dupa primirea acestui obiect va trebui sa il echipati si sa aveti ca arma Acid coroziv, apoi sa munciti la Sarlatan pentru a gasi Lama de aur curata
Pasul 4: Echipati obiectul gasit si munciti la Cariera de granit pentru a gasi Lama de aur ascutita
Pasul 5:Echipati Lama de aur ascutita si munciti la Minerit de fier pentru a gasi Sabia de aur


daca ai urmat toti pasii si nu o gasesti inseamna ca ai ghinion :ras: mai cauta..BAFTA!:cooln:
 

DeletedUser

Guest
trebuie sa perseverezi eu zic ca deocamdata ai doar ghinion si incearca sa ai si o motivatie mare poate ajuta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus