Intrebare setul colectionarului!

  • Autor subiect DeletedUser14746
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14746

Guest
Am si eu o intrebare!
M-am uitat la realizari...si am vazut acolo de exemplu la colectarea armelor de mana stanga(pentru fort)
scrie astfe:
arc
flinta
etc
etc

Dar...la arc trebuie si ce-l putrezit,arc simplu si arc de precizie?sau doar arc simplu?
Astept raspunsuri!

Multumesc!

PS:la fel si la palarii si asa mai departe!
 

DeletedUser20059

Guest
Da, trebuie sa ai toate insusirile pentru fiecare obiect. (putrezit, de precizie, de lux, etc.)
 

DeletedUser

Guest
O sa fie foarte greu pentru cei fara bani :)) aproape imposibil
 

DeletedUser

Guest
Stiu ca nu e in legatura cu tema dar ... trebuie absolut orice item sa il am la o categorie ? Adica cum fac roste de itemele de duelisti si de soldati daca eu is muncitor :blink:
 

DeletedUser6431

Guest
Stiu ca nu e in legatura cu tema dar ... trebuie absolut orice item sa il am la o categorie ? Adica cum fac roste de itemele de duelisti si de soldati daca eu is muncitor :blink:

Ai nevoie doar de itemele listate la Realizari -> Obiecte -> Colectii.
De exemplu de la Banderola gri pana la Banderola neagra. Si tot asa cu toate palariile.
 

DeletedUser

Guest
daca scrie arc..trebuie sa colectionezi toate arcurile..si apoi acolo se bifeaza la arc..nu ma gande-am ca o sa fie asa..in fine..ca sa obtii un obiect din setul colector trebuie sa ai multi bani
 

DeletedUser19531

Guest
Nu este adevarat, de camila nu se face asa greu rost.Cu rabdare si perseverenta se poate obtine.
 

DeletedUser6315

Guest
...sau sa ai prieteni cu care sa faci schimb....pe L2 mai am cateva aure de obtinut si se face...problema este atunci cand nu sunt pe server anumite iteme cu aura...

dar deja pot sa am (daca se actualizeaza odata serverul): arma alba, caciula, pantofi, colier, haina, arma de fort....din setul de colectionar....deci este posibil...si nu cu prea mare dificultate.
 

DeletedUser

Guest
...sau sa ai prieteni cu care sa faci schimb....pe L2 mai am cateva aure de obtinut si se face...problema este atunci cand nu sunt pe server anumite iteme cu aura...

dar deja pot sa am (daca se actualizeaza odata serverul): arma alba, caciula, pantofi, colier, haina, arma de fort....din setul de colectionar....deci este posibil...si nu cu prea mare dificultate.

imi poti spune tu de unde faci rost de rudolf magar de aur sau strut...?
 

DeletedUser17549

Guest
am toate animalele de la magazin alea +testoasa dar de unde fac rost de magar de aur ...strut elefant? caru acela
 

DeletedUser14434

Guest
...

Magarul de aur se obtine daca faci 1 milion de dolari vanzand obiecte la negustorul ambulant(Poti vedea in meniul "Realizari").
Carul cu boi era la misiunea lui Mugridge(Aventurier),dar Strutul,Elefantul nustiu de unde se pot obtine. :whistle:
 

DeletedUser19531

Guest
Magarul de aur se obtine daca faci 1 milion de dolari vanzand obiecte la negustorul ambulant(Poti vedea in meniul "Realizari").
Carul cu boi era la misiunea lui Mugridge(Aventurier),dar Strutul,Elefantul nustiu de unde se pot obtine. :whistle:

Buna ziua, strutul se obtine daca faci 1.000 de misiuni repetabile(cum sunt misiunile de la satul indianului), elefantul se optine la 1.000 de puncte de prietenie, dar de elefant nu ai nevoie pentru camila.
 

DeletedUser

Guest
bun-bun, dar renul? de unde iau frate renul, ca mos craciun vine acum cu snow-mobilul...:blink:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus