Intrebare

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
cand se va deschide un nou server ??? , veti anunta toti playeri ? si pe joc sau numai pe ofrum :D sau mai bine anuntati aici in topic :D , multumesc anticipat pentru raspunsuri .
 

DeletedUser

Guest
Se va anunta pe forum si pe pagina principala a jocului.
 

DeletedUser6410

Guest
Cand vor considera adminii ca este cazul :P joaca omule pe celelalte ca sunt locuri destule
 

DeletedUser6976

Guest
nu imi place sa deschid topicuri aiurea si am o intrebare catre un admin...
am semnatura editata dar de ce?vreau sa stiu ce am facut...
 

DeletedUser

Guest
sa nu se inteleaga ca sunt post hunter , dar eu vreau ca sau ocupat forturile pe fiecare lume si acum e foarte greu sa mai faci aliante deoarece jucatori se ataca indiferent de aliante . si tousi o lume noua nu ar strica. hai Team west cat mai rpd ca nu mai am rabdare si multi nu mai avem , + sa menti un oras mic acum cand toate orasele sunt mari e foarte greu , iar playeri pleaca toti in orasele mari deci va dati seama ce infernal e ..
 

DeletedUser

Guest
sa nu se inteleaga ca sunt post hunter , dar eu vreau ca sau ocupat forturile pe fiecare lume si acum e foarte greu sa mai faci aliante deoarece jucatori se ataca indiferent de aliante . si tousi o lume noua nu ar strica. hai Team west cat mai rpd ca nu mai am rabdare si multi nu mai avem , + sa menti un oras mic acum cand toate orasele sunt mari e foarte greu , iar playeri pleaca toti in orasele mari deci va dati seama ce infernal e ..

Defapt nu Team West decide cand se deschide o lume noua, ci cei de la Inno
 

DeletedUser12000

Guest
2.6.3 Daca s-a raspuns corect la o intrebare este interzisa postarea aceluiasi raspuns de catre un alt jucator, doar de dragul de a aduna discutii, fara a contribui cu nimic nou. Toate raspunsurile ulterioare vor fi considerate spam si vor fi pedepsite

Cititi regulamentul :)

Toti care ati postat dupa ce a fost dat un raspuns corect aveti warn/ban :)

Tema inchisa;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus