Intrebare

  • Autor subiect DeletedUser4674
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4674

Guest
Am revenit in joc dupa o pauza lunga si vad ca s-au schimbat multe.
As vrea un sfat la cei pro cum as putea face bani la lvl aprox 30 sunt pe capcane si bucatar de companie pe ultima lume deschisa. Am vazut multe modalitati ... sa fac munci pt produse sa fac prajitura si iahnie de fasole dar nu stiu care merita de facut.
Ms de ajutor.
 

DeletedUser

Guest
Parerea mea e sa lasi craftingul si sa faci munci si misiuni pt a avansa mai repede la nivel
 

DeletedUser15693

Guest
Uite-te la cei care cauta resurse pentru fort.Desi mai trebuie sa mai astepti.Incearca sa faci un targ cu orasele acelea.Mai ales acum pentru ca e o lume noua.
 

DeletedUser12358

Guest
Ce produse sunt scumpe si se cumpara des?

incearca sa faci rost de aurul nebunilor(cat mai multe bucati) pe care il gasesti la exploatare de aur,multi au nevoie de el pentru a face spada lui hernando(pe colorado se vine cu 1000-1500 bucata)
 

DeletedUser13088

Guest
fa prajitura aia de la bucatar de campanie si celalalt produs de craft cu bonusuri (numi vine numele momnentan) , cu 15 pct de munca in plus si energie o sa faci mai mult timp munci si o sa ai un salariu mai mare
 

DeletedUser15693

Guest
Sti la crafting sunt obiecte pe care nu le folosesti dar alti le folosesc deci ofera la piata obiecte pe care le craftezi si bani!Sau foloseste obiecte necesare fortului.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus