Intrebare

  • Autor subiect DeletedUser25456
  • Data de început

DeletedUser25456

Guest
Am inceput o tentativa de a gasi coltul de aur,si am citit ca trebuie sa lucrez la transporta munitia cu un tarnacop echipat pana cand pica gramada neobisnuita..Eu lucrez de 2 zile fara oprire si nimic...Intrebarea mea este: cum e mai bine sa lucrez la munitie,cu setul de mexican,sau cu un set care imi da multe puncte pe impuscare?
 

DeletedUser

Guest
Am inceput o tentativa de a gasi coltul de aur,si am citit ca trebuie sa lucrez la transporta munitia cu un tarnacop echipat pana cand pica gramada neobisnuita..Eu lucrez de 2 zile fara oprire si nimic...Intrebarea mea este: cum e mai bine sa lucrez la munitie,cu setul de mexican,sau cu un set care imi da multe puncte pe impuscare?

Misiunea pentur colt e de la level 70.
Tu vad ca ai doar level 35, lasa bulgarele, si spor la facut levele.
 

DeletedUser4740

Guest
Help Me!

:sad: vreau sa fac misiune aacceasta dar nu pot am lucrat aproape 20 ore si nu am gasit http://westzz.innogamescdn.com/images/items/yield/hoove_prints.png este imposibil.
cineva care a facut misiunea sa de-a 1 raspuns va rog.

Urmărește criminalii (Pădurarul singuratic)
Gara din Colby
Nu ai nici o idee unde s-ar fi putut ascunde acești răufăcători. Cu toate acestea, cauți în zonă urme de copite .

Mulțumită experienței tale în citirea urmelor, ești sigur că îi vei găsi.

Indicaţie: Să găsești un traseu bun poate dura ceva!
Necesar:
- Urme în praf 0/1
 

DeletedUser16010

Guest
:sad: vreau sa fac misiune aacceasta dar nu pot am lucrat aproape 20 ore si nu am gasit http://westzz.innogamescdn.com/images/items/yield/hoove_prints.png este imposibil.
cineva care a facut misiunea sa de-a 1 raspuns va rog.

Urmărește criminalii (Pădurarul singuratic)
Gara din Colby
Nu ai nici o idee unde s-ar fi putut ascunde acești răufăcători. Cu toate acestea, cauți în zonă urme de copite .

Mulțumită experienței tale în citirea urmelor, ești sigur că îi vei găsi.

Indicaţie: Să găsești un traseu bun poate dura ceva!
Necesar:
- Urme în praf 0/1

Urmareste un Vanat mare.
dai 15s pana pica
 
Sus