ITEME UPGRADATE

  • Autor subiect DeletedUser26707
  • Data de început

DeletedUser26707

Guest
Salut.Am si eu o intrebare.De ce itemele care le-am cumparat de la piata si le-am upgradat nu sunt LICITABILE????
 

DeletedUser10117

Guest
Salut.Am si eu o intrebare.De ce itemele care le-am cumparat de la piata si le-am upgradat nu sunt LICITABILE????

Deoarece itemele upgradate nu se pot vinde...ce ai upgradat iti ramane tie nu le mai poti vinde....poti vinde doar produsul brut
 

DeletedUser26707

Guest
adica cumpar un item care costa 200k si mai cumpar inca 2 ca sa fac upgrade nivel 1 si dau 600k pe toate,fac upgrade si daca nu mai vreau itemele alea dupa 1 saptamana pierd 600k.unde este logica?aa logica este sa pierd bani ca sa bag BANI REALI in joc sa fac alti bani ca sa imi cumpar alte iteme.
 

DeletedUser10117

Guest
adica cumpar un item care costa 200k si mai cumpar inca 2 ca sa fac upgrade nivel 1 si dau 600k pe toate,fac upgrade si daca nu mai vreau itemele alea dupa 1 saptamana pierd 600k.unde este logica?aa logica este sa pierd bani ca sa bag BANI REALI in joc sa fac alti bani ca sa imi cumpar alte iteme.

Daca vrei sa devi cel mai bun pe ceva,risti sa faci upgrade...ce cand resetezi indemanarile la saman cu bani virtuali...acei bani nu ii pierzi?
Cand eram pe duel am upgradat topor nichelat ascutit nivel 5,.in jur de 8kk m-a ajuns...iar acum sunt pe altceva si toporul sta in inventar..asta e...
Altii au upgradat pusca cu teava dubla si a costat 10kk posibil...

Desi stim ca nu se vor vinde itemele tot riscam..daca nu risti nu castigi...
 

DeletedUser26746

Guest
Daca tot este deschis topicul asta vin si eu cu o intrebare: Sa spunem ca muncim la comert cu indienii si gasim un arc putrezit ( un exemplu pur) daca facem upgade la acel item ...pana la un nivel maxim ( apropos care este nivelul maxim care poate fi upgradat un item? ) acel item nu ar trebui sa devina macar arc de precizie .. eventual cu o aura? Intreb si eu .. altfel pt 2 puncte .. nu vad de ce ai da up up up ...
 

DeletedUser10117

Guest
Daca tot este deschis topicul asta vin si eu cu o intrebare: Sa spunem ca muncim la comert cu indienii si gasim un arc putrezit ( un exemplu pur) daca facem upgade la acel item ...pana la un nivel maxim ( apropos care este nivelul maxim care poate fi upgradat un item? ) acel item nu ar trebui sa devina macar arc de precizie .. eventual cu o aura? Intreb si eu .. altfel pt 2 puncte .. nu vad de ce ai da up up up ...

nivelul maxim este 5
anumite iteme merg upgradate..arc putrezit nu merge....
 

DeletedUser9036

Guest
Salut.Am si eu o intrebare.De ce itemele care le-am cumparat de la piata si le-am upgradat nu sunt LICITABILE????

s-a facut la un moment dat un topic despre <<spargerea>> itemelor upgradate in iteme normale - contra cost sau cum o fi, ca sa le putem vinde mai apoi... probabil inca se mai gandesc la asta :)))
 

DeletedUser26746

Guest
Upgrade inseamna imbunatatirea armelor si a hainelor .. cu fiecare up dat ar trebui sa isi schimbe atat puterea de lupta atac aparare cat si infatisarea ;) ar duce jocul la alt nivel.
Ps: Arcul era un exemplu doar!
 

DeletedUser9036

Guest
Upgrade inseamna imbunatatirea armelor si a hainelor .. cu fiecare up dat ar trebui sa isi schimbe atat puterea de lupta atac aparare cat si infatisarea ;) ar duce jocul la alt nivel.
Ps: Arcul era un exemplu doar!
asta e deja propunere - scrie la propuneri :) ar duce si ar face si visam noi cum zboara caii prin joc e altceva. in joc ai regula asta de ti-a scris=o xSteff mai sus, aia e . pana se schimba :D dar are si ea logica ei. daca ai fii pe duel ai intelege mai bine de ce nu e ok sa schimbi infatisarea :D
 

DeletedUser4445

Guest
nivelul maxim este 5
anumite iteme merg upgradate..arc putrezit nu merge....

Salutare tuturor. Aveti idee cand (estimativ) se vor implementa upgrade-uri peste nivel 5 ? Din vara lui 2016 astept sa fac pusca lev 6 ;).
 

DeletedUser26716

Guest
haha buna asta :D Inseamna ca te tine buzunarul :)))) Altii nici nu au iteme +4 si tu deja vrei +6. Supeeer
 
Sus